اخبار ارز دیجیتال

رکوردشکنی‌های شیباریوم وارد فاز جدیدی شد!

رکوردشکنی‌های شیباریوم وارد فاز جدیدی شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

شیباریوم، بلاکچین لایه ۲ در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB)، اخیراً افزایش قابل توجهی را در تراکنش‌های روزانه خود به ثبت رسانده است و با یک رشد ۵۸۲ درصدی به بیش از ۵ میلیون تراکنش رسیده است.

شیباریوم به طور میانگین از زمان راه‌اندازی خود، ۱۳۰۰۰ تراکنش روزانه را تجربه کرده است. با این حال، اخیراً یک روند صعودی قابل‌توجه را ثبت کرد. در روزهای گذشته تراکنش‌های روزانه شیباریوم از ۱۶ هزار به ۷۴۸ هزار افزایش یافت که نشان‌دهنده رشد قابل توجه ۴۳۹۹ درصدی و ثبت یک رکورد جدید است.

این روند صعودی ادامه پیدا کرد و تراکنش‌های روزانه شیباریوم از ۳۰ نوامبر تا ۱ دسامبر افزایش دیگری را تجربه کرد و ۷۴۸ هزار به ۵.۱۱ میلیون در اول دسامبر رسید.

تو ارزپلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو ترید کنی!
شروع


افزایش تعداد تراکنش‌ها نشان‌دهنده علاقه و تقاضای فزاینده در شبکه شیباریوم است. همچنین این شبکه به معیارهای چشمگیر دیگری دست یافته است؛ از جمله: ۹۵۲ تراکنش بزرگ در یک بلاک ۵ ثانیه‌ای، که از میانگین روزانه پیشی گرفته است.

علاوه بر این، این پروتکل از زمان راه‌اندازی از ۱۲۷۷۵۰۵ آدرس کیف پول با ۱۹۰۲۶۴۵ بلاک استقبال کرده است. در میان تقاضای رو به رشد، زمان بلاک در ۵ ثانیه ثابت مانده است. همچنین شیباریوم اخیراً در زمره ۵ بلاکچین فعال برتر پلتفرم NOWNodes قرار گرفته است.


منبع

کریپتوبیسیک

منبع

از بازار چه خبر ؟ بررسی آخرین خبر موثر بر قیمت ارز دیجیتال - ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا