اخبار بورسی

گزارش روزانه بورس 19 آذر/ درجا زدن شاخص کل در روز رشد شاخص هم وزن –

گزارش روزانه بورس 19 آذر/ درجا زدن شاخص کل در روز رشد شاخص هم وزن –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ، بازار سهام دومین روز کاری هفته را بر خلاف روز های گذشته با فشار عرضه آغاز کرد. البته رفته رفته و هر چقدر که بازار به ساعات پایانی خود نزدیک شد از فشار عرضه ها کاسته و بازار متعادل شد.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی جزئی  به 2 میلیون و 161 هزار واحد رسید، همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با رشدی 1800 واحدی به ارتفاع 746 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «حکشتی»، «شپنا» و «وبملت» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «کگهر»، «انتخاب» و «وسپهر» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «حکشتی»، «ثشاهد» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «کرومیت»، «فصبا» و «کمرجان» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 24 مرداد ماه 1402، مبلغ 5 هزار میلیارد  تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 150 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 218 نماد در محدوده مثبت و 211 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 185 نماد در محدوده مثبت و 139 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع

عرضه اولیه جدید در فرابورس/صنایع از تامین ورقهای عریض فولادی بی‌نیاز شدند- اخبار اقتصاد ایران - |
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا