اخبار ارز دیجیتال

160 میلیون لیکویید در صعودی کوچک – ارز دیجیتال نیوز

160 میلیون لیکویید در صعودی کوچک – ارز دیجیتال نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت بیت کوین به 22000 دلار رسید و اتریوم از 1400 دلار گذشت و این باعث شده است که تعداد زیادی از معاملات فروش در فیوچرز لیکویید شده و سرمایه خود را از دست دهند.
بازار ارزهای دیجیتال به بهبود خود ادامه می‌دهد و در چند روز گذشته مجموعاً ۱۵۰ میلیارد دلار به ارزش سرمایه خود افزوده و اکنون به بالای ۱ تریلیون دلار رسیده است.
بیت کوین در حال حاضر در حدود 22 هزار دلار معامله می‌شود که در هفت روز گذشته حدود 5 درصد و در 24 ساعت گذشته 2.1 درصد افزایش یافته است.
از سوی دیگر، اتریوم از نظر عملکرد قیمت در روزهای گذشته با 22.6 درصد افزایش در هفته و 5.5 درصد در روز گذشته، پیشرو مطلق این صعود است و منجر به از دست رفتن بیش از 250 میلیون دلار در مجموع معاملات فیوچرز شد و بیش از 160 میلیون دلار آن مربوط به معاملات فروش بود.
داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که بزرگترین سفارش لیوکیید شده در صرافی FTX بوده و این یک قرارداد معامله فروش ETH با ارزش اسمی 2.83 میلیون دلار بود.
ETH همچنین از نظر لیکویید کردن در 4 ساعت گذشته پیشتاز است و 65 هزار معامله آن از دست رفته ست (در مجموع حدود 94 میلیون دلار).
در کل، 64 درصد از پوزیشن‌هایی که در برجسته‌ترین صرافی‌ها لیکویید شدند، ، معاملات فروش بودند و بیشترین حجم نقدینگی در صرافی OKX بوده است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع کوین تلگراف

منبع

آیا برای خرید بیت کوین دیر شده است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا