اخبار

۲ وعده فراموش شده سهام عدالت / سرمایه مردم چه شده است؟

، ۱۶ تیر ماه امسال معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت همچنان توصیه می‌کند که اگر مردم نیاز ضروری ندارند سهام خود را نفروشند، خاطرنشان کرد: بانک‌ها نیز اعلام کرده اند که آماده هستند به پشتوانه این سهام، تسهیلاتی به مبلغ ۸۰ درصد ارزش سهام را به مردم پرداخت کنند تا بخشی از مشکلات اقتصادی مردم با این تسهیلات مرتفع شود و همچنان مالکیت سهام خود را حفظ کنند.

پس از اسحاق جهانگیری، حسن روحانی هم در قامت رئیس جمهور در تابستان امسال وعده آزادسازی سومین مرحله از سهام عدالت را مطرح کرد.

اما آن زمان که در تابستان امسال رئیس جمهور از آزادسازی سومین مرحله سهام عدالت سخن گفت و معاون اول رئیس جمهور به مردم توصیه کرد سهام عدالت خود را نفروشند، ارزش سهام عدالت دو برابر نرخ امروز بود.

ارزش برگه‌های ۵۰۰ هزار تومانی سهام عدالت در آخرین محاسبات به ۹٫۹ میلیون تومان رسیده که ۳۰ درصد آزادسازی شده آن حدود سه میلیون تومان و ۶۰ درصد آزادسازی شده آن نیز حدود شش میلیون تومان می‌شود.

ارزش برگه‌های یک میلیون تومانی سهام عدالت نیز به حدود ۲۰ میلیون تومان رسیده که ۳۰ درصد آزادسازی شده آن حدود شش میلیون تومان و ۶۰ درصد آزادسازی شده آن نیز حدود ۱۲ میلیون تومان می‌شود.

آخرین اخبار سهام عدالت را از اینجا دنبال کنید.

لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی تایید شد
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هشت =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا