اخبار بورسی

گزارش روزانه بورس 29 شهریور/ کاهش ارزش معاملات هر روز بیشتر از دیروز- اخبار بازار سهام | بورس – |

گزارش روزانه بورس 29 شهریور/ کاهش ارزش معاملات هر روز بیشتر از دیروز- اخبار بازار سهام | بورس – |

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ، بازار سهام آخرین روز کاری هفته را همانند دو سه ماهه اخیر، همچنان در مدار نزولی قرار دارد و کاهش روز افزون ارزش معاملات نشان از عدم رغبت سرمایه گذاران خرد به سرمایه گذاری در بازار سهام دارد.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 7 هزار واحدی به 2 میلیون و 121 هزار واحد رسید، همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی 6600 واحدی به ارتفاع 667 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «شستا»، «شپنا» و «فارس» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «تکاردان»، «شستا» و «سقاین» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «آریا»، «هرمز» و «وسپهر» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «بمولد»، «دی» و «خاور» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 29 شهریور ماه 1402، مبلغ 3 هزار میلیارد و 200 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 300 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 155 نماد در محدوده مثبت و 273 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 152 نماد در محدوده مثبت و 169 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

انتهای پیام/

منبع

آیا قیمت پپه دوباره اوج می گیرد؟ - ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا