اخبار بورسی

گزارش روزانه بورس 22 شهریور/ شاخص بورس به 2 میلیون و 126 هزار واحد رسید- اخبار بازار سهام | بورس – |

گزارش روزانه بورس 22 شهریور/ شاخص بورس به 2 میلیون و 126 هزار واحد رسید- اخبار بازار سهام | بورس – |

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ، بازار سهام آخرین روز کاری هفته را مشابه روزهای گذشته هم چنان در بلاتکلیفی آغاز کرد و مشخصا نه انگیزه ای برای صعود داشت و نه فروشنده های قدرتمندی وجود داشتند که بتوانند شاخص را به پایین هل دهند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ناچیز به 2 میلیون و 126 هزار واحد رسید، همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی 500 واحدی در ارتفاع 718 هزار واحد باقی ماند.

گفتنی است سه نماد «شپنا»، «فملی» و «فارس» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «خاور»، «زاگرس» و «تماوند» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «تکاردان»، «شسینا» و «شپنا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «بمولد»، «فن افزار» و «دی» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 22 شهریور ماه 1402، مبلغ 3 هزار میلیارد و 600 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 210 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 185 نماد در محدوده مثبت و 238 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 148 نماد در محدوده مثبت و 163 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

انتهای پیام/

منبع

شاخص های پر حرف و حدیث توسعه- اخبار اقتصاد ایران - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا