اخبار بورسی

گزارش روزانه بورس 21 شهریور/ رشد 4600 واحدی شاخص در معاملات امروز- اخبار بازار سهام | بورس – |

گزارش روزانه بورس 21 شهریور/ رشد 4600 واحدی شاخص در معاملات امروز- اخبار بازار سهام | بورس – |

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری ، بازار سهام سومین روز کاری هفته را اگرچه کم حجم و با ارزش معاملات پایین به پایان رساند، اما نسبت به روز های گذشته بسیار متعادل تر بود و اکثر سهام بازار در محدوده صفر تابلو معامله می شدند.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 4600 واحدی به 2 میلیون و 127 هزار واحد رسید، همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با رشدی 3200  واحدی به ارتفاع 718 هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «شستا»، «خودرو» و «میدکو» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «وسپهر»، «خاور» و «بپاس» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «تکاردان»، «ثامان» و «خودرو» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «بمولد»، «فن افزار» و «دی» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 21 شهریور ماه 1402، مبلغ 4 هزار میلیارد تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 400 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 228 نماد در محدوده مثبت و 185 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 165 نماد در محدوده مثبت و 140 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

انتهای پیام/

منبع

شاخص بورس به رشد 2 هزار واحدی قناعت کرد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا