اخبار ارز دیجیتال

کوین شرز: قیمت بیت کوین تا ۲ سال آینده رکورد جدیدی ثبت می‌کند

کوین شرز: قیمت بیت کوین تا ۲ سال آینده رکورد جدیدی ثبت می‌کند

مدیر عامل کوین شرز در مصاحبه اخیر خود آینده بلند مدت قیمت بیت کوین را روشن می‌بیند اما معتقد است تا رسیدن آن زمان بازار رمزارزها روزهایی سخت‌تر از امروز را خواهد دید و بسیاری پروژه‌ها و رمزارزها از این بازار محو خواهند شد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، ملتم دمیرورز (Meltem Demirors)، مدیر ارشد استراتژی شرکت کوین شرز (Coinshares)، در مصاحبه با خبرگزاری CNBC دیدگاه خود را درباره وضعیت فعلی و آینده قیمت بیت کوین به اشتراک گذاشت.

دمیرورز در مصاحبه خود با CNBC تاکید کرد که بیت کوین همیشه یک «دارایی چرخه‌ای» بوده است و در چرخه‌های متوالی از نقطه اوج قیمت خود ۸۰-۹۰٪ سقوط کرده است اما مجددا قیمت آن افزایش یافته است.

با توجه به اینکه قیمت بیت کوین در حال حاضر حدود ۷۲٪ درصد از بالاترین رکورد خود در نوامبر ۲۰۲۱ (آبان ۱۴۰۰) که برابر با ۶۹٬۰۰۰ دلار بود کاهش یافته است، دمیرورز معتقد است «هنوز جا برای اصلاح قیمت بیشتر وجود دارد».

با این حال دمیرورز اشاره کرد که سطح ۲۰٬۰۰۰ دلار یک حمایت قوی برای قیمت بیت کوین است و او انتظار ندارد قیمت BTC به زیر ۱۴٬۰۰۰ دلار سقوط کند. او همچنین پیش‌بینی کرد که وضعیت دردناک فعلی بازار تا سال ۲۰۲۴ تبدیل به خاطره‌ای دور خواهد شد و گفت:

در ۲۴ ماه آینده، بیت کوین ATH جدیدی ثبت خواهد کرد.

اما دمیرورز اضافه کرد که در کوتاه مدت هیچ عاملی که بتواند کاتالیزور صعود برای بازار رمزارز باشد نمی‌بیند و طولانی شدن روند نزولی بازار ممکن است برای پروژه‌های ضعیف و کوچک تهدید کننده باشد. دمیرور گفت که انتظار دارد تعداد زیادی از پروژه‌های کریپتو و رمزارزهای آن‌ها در طول بازار نزولی از بین برود، مشابه آنچه در ترکیدن حباب دات کام در سال ۲۰۰۱ دیده شد. او اظهار داشت:

به نظر من لیست بسیار بسیار بلندی از دارایی‌های رمزارزی وجود دارد که هیچ چشم‌انداز بلندمدتی ندارند و قیمت همه آن‌‍‌ها به صفر خواهد رسید، همانطور که در مورد بسیاری از سهام‌های فناوری این موضوع را تجربه کردیم.

منبع

معاون وزیر ارتباطات: طرح «دارایی‌های دیجیتال» مجلس با پیش نویس رمز ارزش دولت ادغام می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا