اخبار ارز دیجیتال

کمیسیون باهاما 3.5 میلیارد دلار از FTX مصادره کرد! – “”

کمیسیون باهاما 3.5 میلیارد دلار از FTX مصادره کرد! – بورس سیگنال “”

کمیسیون باهاما 3.5 میلیارد دلار از FTX مصادره کرد!

کمیسیون باهاما ارزهای دیجیتال FTX به ارزش بیش از ۳.۵ میلیارد دلار را برای حفظ امنیت توقیف کرد.

رگولاتور توضیح داد که این ارزهای دیجیتال “برای حفظ امنیت” به کیف پول های آن منتقل شدند. آنها به طور موقت توسط کمیسیون نگهداری می شوند.

این کمیسیون افزود که طبق اختیارات خود به عنوان تنظیم کنند حکم صادر شده توسط دادگاه عالی باهاما عمل می کند.  تنظیم کننده تاکید کرد که این فرآیند هیچ توکن اضافی ایجاد نمی کند.

ارز دیجیتال توقیف شده به طور موقت توسط این کمیسیون نگهداری می شوند. این توقیف تا زمانی است که دادگاه عالی باهاما به کمیسیون دستور دهد که آنها را به مشتریان و طلبکارانی که مالک آنها هستند، تحویل دهد.

طبق گزارش بیت کوین داتکام، این توقیف بر اساس دستور کمیسیون و اعطای دادگاه عالی باهاما” در ۱۶ نوامبر انجام شد.

مطابق گزارشات بورس سیگنال “”، FTX در ۱۱ نوامبر اعلام ورشکستگی کرد و حدود یک میلیون مشتری و سرمایه گذار میلیاردها دلار ضرر کردند. دولت ایالات متحده و رگولاتورها اتهامات کلاهبرداری متعددی را علیه این شرکت و مدیرعامل آن مطرح کردند. مدیر عامل سابق صرافی FTX هفته گذشته در باهاما دستگیر و به ایالات متحده مسترد شد. او در حال حاضر با اعطای وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری در خانه پدر و مادرش در پالو آلتو، کالیفرنیا است.

با این حال، FTX ادعاهای کمیسیون باهاما مبنی بر اینکه رگولاتور ۳.۵ میلیارد دلار از دارایی های FTX را در اختیار دارد، رد کرد. FTX استدلال کرد که ارزش این ارز دیجیتال در زمان انتقال تقریباً ۲۹۶ میلیون دلار بود.


منبع

سامانه وثیقه گذاری الکترونیک امروز رونمایی می شود- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا