اخبار ارز دیجیتال

کلاهبرداری رمزارزی از نوع بالیوودی؛ بازیگر معروف هند دستگیر شد!

کلاهبرداری رمزارزی از نوع بالیوودی؛ بازیگر معروف هند دستگیر شد!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازیگر معروف بالیوود، گوویندا (Govinda)، در حال حاضر به دلیل مشارکت در ترویج و تبلیغ یک طرح پانزی به نام Solar Techno Alliance تحت بازجویی است. سازمان جرایم اقتصادی اودیشا (EOW) در حال بررسی نقش گوویندا به عنوان مروج این طرح است.

طبق گزارش‌ها، Solar Techno Alliance با هدف جذب سرمایه‌گذار در پلتفرم رمزارزی خود، توانست اعتماد بیش از 10000 سرمایه‌گذار که بیش از 30 کرور روپیه (320 میلیون دلار) سرمایه‌گذاری کرده بودند، را جذب کند. با این حال، بعداً مشخص شد که این یک طرح پانزی است و افراد کلیدی مرتبط با این شرکت دستگیر شدند.

میزان مشارکت گوویندا در Solar Techno Alliance تحت بررسی است و مقامات در حال بررسی میزان تاثیرگذاری وی در این پروژه هستند. در حال حاضر، تبلیغات منفی ستاره بالیوود را احاطه کرده است، اما سوالاتی در مورد مسئولیت قانونی افراد تأثیرگذار و حامیان یک محصول یا خدمات که در حال تبلیغ آن هستند، مطرح می‌شود.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


در حالی که مدیر برنامه‌های گوویندا هر گونه ارتباط بین گوویندا و کلاهبرداری ارزهای دیجیتال را انکار می‌کند، این پرونده کلاهبرداری یکبار دیگر، مسئولیت‌پذیری افراد تاثیرگذار در تأیید و تبلیغ محصولات و خدمات مالی را برجسته می‌کند.

در حال حاضر، پلیس هند برنامه‌ای فراتر از بازجویی از گوویندا را اعلام نکرده و تحقیقات همچنان ادامه دارد.‌


منبع

بی‌این‌کریپتو

منبع

پایانه‌های اینترنتی فاقد اینماد قطع می‌شوند! سرنوشت صرافی‌های ارز دیجیتال چه خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک − یک =

دکمه بازگشت به بالا