اخبار ارز دیجیتال

کاهش نرخ بیکاری در آمریکا و صعود بازار کریپتو – “”

کاهش نرخ بیکاری در آمریکا و صعود بازار کریپتو – بورس سیگنال “”

کاهش نرخ بیکاری در آمریکا و صعود بازار کریپتو

نرخ بیکاری در ایالات متحده به ۳.۵٪ کاهش یافت. بازار کریپتو نیز صعودی می شود.

بازار ارز دیجیتال با اضافه شدن ۲۲۳ هزار شغل در ماه دسامبر توسط ایالات متحده صعود کرد.

بر اساس جدیدترین گزارش حقوق و دستمزد، ایالات متحده در ماه دسامبر ۲۲۳۰۰۰ شغل ایجاد کرد. این افزایش شغل بالاتر از ۲۰۰,۰۰۰ شغلی بود که توسط اقتصاددانان پیش بینی شد. برخلاف پیش‌ بینی ‌ها مبنی بر اینکه نرخ بیکاری ۳.۷ درصد بدون تغییر باقی می‌ ماند، نرخ بیکاری به ۳.۵ درصد رسید. بازار کریپتو هم صعود کرد.

آیا هنوز هم نشانه های عدم رکود وجود دارد؟

با اینکه همه درباره رکود احتمالی بحث می ‌کنند، داده ‌های جدید تایید می ‌کنند که هنوز رکودی وجود ندارد. سایر شاخص‌ های اقتصادی مانند مخارج مصرف‌ کننده نیز نشان می ‌دهند که اقتصاد ایالات متحده در رکود نیست. با اینکه فدرال در مارس سال گذشته شروع به افزایش نرخ بهره سریع کرد، بازار کار همچنان انعطاف پذیر و قوی است.

بر اساس جدیدترین داده ها، تعداد فرصت های شغلی در ایالات متحده در ماه نوامبر ۱۰.۵ میلیون نفر بود. این تعداد با تعداد فرصت های شغلی در ماه اکتبر قابل مقایسه است. اعداد اولیه برای نرخ اخراج در ماه نوامبر نشان داد که برای سومین ماه متوالی در ۰.۹٪ باقی ماند که نزدیک به پایین ترین میزان رکورد است.

حال ببینیم بازار کریپتو چه واکنشی نشان داد.

واکنش بازار کریپتو

در چند دقیقه پس از انتشار اخبار کاهش بیکاری، قیمت بیت کوین بدون تغییر در ۱۶۷۵۰ دلار باقی ماند. طبق گفته ردیاب CoinMarketCap، با تعداد ۲۲۳۰۰۰ شغل جدید، بازار کریپتو در یک ساعت گذشته به منطقه سبز بازگشت.

در زمان نگارش این مقاله توسط بورس سیگنال “”، هم بیت کوین و هم اتریوم طی ۳۰ دقیقه گذشته افزایش قیمت داشتند. بیت کوین ۰.۳۰ درصد و اتریوم ۰.۶۰ درصد افزایش داشتند. در بازار کریپتو قیمت XRP، DOGE و BNB به همراه تعدادی از ارزهای دیجیتال برجسته دیگر در واکنش به این خبر افزایش یافت.


منبع

رشد ۲۰٪ قیمت EOS؛ هارد فورک و تغییر نام ایاس در پیش است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا