اخبار ارز دیجیتال

کاردانو با افزایش 186 درصدی در خرده فروشی مواجه است

کاردانو با افزایش 186 درصدی در خرده فروشی مواجه است

کاردانو با افزایش 186 درصدی در خرده فروشی مواجه است

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

شبکه کاردانو، افزایش گسترده تعداد معامله گران خرده فروش که دارای موجودی کوتاه در کیف پول های کوتاه مدت هستند را گزارش داد. طبق داده‌ های ارائه ‌شده توسط Glassnode، تعداد موجودی‌ هایی که دارایی را برای ۳۰ روز یا کمتر نگهداری می‌کنند، ۱۸۶ درصد افزایش یافته است.

داده ها نشان می دهد که معامله گران کوتاه مدت ۳۶ درصد از عرضه ارز دیجیتال را در اختیار دارند. چنین افزایش شدیدی در سود کوتاه مدت می تواند هم به بازار و هم به شرایط اساسی که کاردانو در حال حاضر در آن حضور دارد مرتبط باشد.

بازار ارزهای دیجیتال احساس آرامش می کند

پس از افزایش ۵۰ واحدی نرخ بهره در روز گذشته، بخش بزرگی از بازار ارزهای دیجیتال احساس آرامش کردند. این آرامش منجر به رشد بسیار کوتاهی در بازار شد و برخی از دارایی ها تا ۴۰ درصد افزایش یافتند.

کاردانو نیز از تسهیلات موجود در بازار بهره مند شد و ۱۷ درصد از ارزش خود را افزایش داد. به این ترتیب برخی از سرمایه گذاران بلندمدت را امیدوار کرد. افزایش قیمت ممکن است سرمایه گذاری زیادی را که به دنبال ورود به دارایی های دیجیتال بودند، جذب کرده باشد.

کاردانو به طور اساسی به رشد خود ادامه می دهد

فرآیند توسعه عظیم و غنی، مسیر کاردانو را در پشت صحنه بازار ارزهای دیجیتال دنبال می کند. تنها در آغاز ماه آوریل، شبکه کاردانو ۳۰۰ میلیون دلار وجوه قفل شده در پلتفرم‌ های غیرمتمرکز مختلف و قراردادهای هوشمند را گزارش کرد.

در حال حاضر، این ارز دیجیتال منتظر ارائه راه‌ حل‌ ها و پروژه ‌های غیرمتمرکز مختلف مانند استیبل کوین Djed است که باید به پلی بین دارایی‌ های فیات و سکه زیربنایی کاردانو تبدیل شود.

در زمان انتشاراین مقاله توسط بورس سیگنال “”، ADA با ۰.۷ دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال تمام کشش خود را تنها یک روز پیش از دست داده است. مجموع ضرر برای ADA از زمان ATH اکنون تقریباً ۷۸٪ باقی مانده است.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا