تحلیل سهام

چه چیزی چرخه گاوی بیت کوین را به تاخیر انداخته است؟ – “”

چه چیزی چرخه گاوی بیت کوین را به تاخیر انداخته است؟ – بورس سیگنال “”تحلیل قیمت بیت کوین: اصلاح سنگین | 24 اسفند

برخی اندیکاتورهای کلان اقتصادی نشان می دهند ممکن است وضعیت نزولی ارزهای دیجیتال تا پایان سال ادامه پیدا کند و تاثیر منفی بر بازار بگذارد. سال 2023 یک کابوس بزرگ برای سرمایه گذاران بود و حتی بازارهای سهام دچار افت شدید شدند. در گزارش جدید آرک اینوست دلایل نزولی ماندن بازار در ادامه سال ذکر شده است.

با وجود اینکه آرک اینوست معتقد است ترکیب بیت کوین با هوش مصنوعی می تواند کاربردهای عملیاتی ارز دیجیتال را به طور مثبتی تغییر دهد، مسیر آینده بول ران بیت کوین به دلیل شرایط کلان اقتصادی هموار نخواهد بود.

به گزارش بورس سیگنال “”، در خبرنامه آرک اینوست چندین دلیل برای ناامیدکننده بودن سناریوی ارزهای دیجیتال ذکر شده که عبارت است از: نرخ بهره، برآورد تولید ناخالص داخلی (GDP)، نرخ بیکاری و تورم. فدرال رزرو که از سال 2009 سیاست های سخت گیرانه پولی در پیش گرفته تاثیر خود را در قالب نرخ طبیعی بهره مشخص می کند.

هر بار که اندیکاتور نرخ طبیعی بهره از نرخ تصویب شده در سیاست های فدرال بیشتر شده، فشار زیادی بر نرخ وام و استقراض ایجاد شده است. در این گزارش آمده تورم کندتر خواهد شد که می تواند نرخ صندوق های فدرال را افزایش دهد و شکاف بین بهره و نرخ طبیعی را گسترش دهد. بر این اساس عوامل کلان اقتصادی کاملا وضعیت نزولی دارند.

طبق نظر تحلیل گران نرخ تولید ناخالص داخلی باید با درآمد ناخالص داخلی تراز باشد اما اکنون واگرایی بین این دو وجود دارد و GDP فاصله 3 درصدی با GDI دارد. داده های مرتبط با تورم هم نشان می دهد پس از 12 ماه تورم فشار رو به بالا پیدا کرده است.

همه این عوامل کلان اقتصادی نشان می دهند عدم قطعیت در بازار در ماههای آینده ادامه پیدا خواهد کرد. با این حال، دقیقا مشخص نیست عکس العمل سرمایه گذاران به تغییرات چه خواهد بود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «چه چیزی چرخه گاوی بیت کوین را به تاخیر انداخته است؟» با ما درمیان بگذارید.


منبع

اقدامات مجرمانه تتر و Bitfinex برای دسترسی به بانک - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + ده =

دکمه بازگشت به بالا