اخبار ارز دیجیتال

چه چیزی پشت افزایش 30% شیبا اینو بوده؟ – “”

چه چیزی پشت افزایش 30% شیبا اینو بوده؟ – بورس سیگنال “”

چه چیزی پشت افزایش 30% شیبا اینو بوده؟

شیبا اینو، شاهد افزایش ارزش خود است. داده های BeInCrypto نشان می دهد که قیمت SHIB در ۲۴ ساعت ۱۵.۲ درصد و در هفته گذشته ۳۱.۲ درصد افزایش یافت. SHIB در حال حاضر به عنوان چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار رتبه بندی می شود.

دوج کوین نیز افزایش قابل توجهی در حجم معاملات را تجربه می کند. این میم کوین نیز افزایشی نزدیک به  ۲۰۰٪ در معاملات ۲۴ ساعت گذشته داشت.  صرافی های بایننس و Coinbase میزبان اکثر این معاملات هستند.

قیمت شیبا اینو در حال افزایش است

این افزایش اخیر در ارزش SHIB در بازار ارزهای دیجیتال غیر معمول نیست. آلت کوین ها اغلب به دنبال رهبران بازار مانند بیت کوین و اتریوم رشد قوی را تجربه می کنند. این می تواند به دلیل سرمایه گذاری معامله گران برای کسب سود در دارایی های کوچکتر باشد.

گزارشات بورس سیگنال “” نشان می ‌دهد که تعداد توکن‌ های شیبا اینو در صرافی ‌ها افزایش چشمگیری داشت. بیش از ۱۴ تریلیون توکن تنها در این روز در صرافی ‌ها سپرده گذاری شد. این می تواند نشان دهد که این دارایی ها به جای فروش در بازار نقدی برای باز کردن موقعیت های مشتقه استفاده می شوند.

با این حال، در صورت شروع نقدینگی موقعیت‌ های خرید، افزایش معاملات مشتقه می‌تواند منجر به افزایش نوسانات شود.

تیم پشتیبان شیبا اینو اخیراً اعلام کرد که در حال توسعه شبکه لایه ۲ خود به نام Shibarium است. این تیم آن را بر روی اتریوم راه اندازی کند.

این تیم اذعان کرد:

 برخی شیباریوم را به عنوان یک ابزار پمپاژ قیمت می دانند. اما، این تمرکز پروژه نیست و هرگز هم نبوده است.

در عوض، تیم شیبا اینو بر این باور است که شبکه لایه ۲ جدید آنها هزینه ها را کاهش می دهد. همچنین این شبکه  سرعت تراکنش ها را برای توکن ها در اکوسیستم خود افزایش می دهد.


منبع

گوگل کلود در رشد استارت‌آپ‌های وب۳ با BNB Chain همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سه =

دکمه بازگشت به بالا