اخبار بورسی

چهاردهمین شرکت تازه وارد بازار سرمایه در سال 1401، کشف قیمت شد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

چهاردهمین شرکت تازه وارد بازار سرمایه در سال 1401، کشف قیمت شد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان عرضه اولیه 10 درصد از سهام صنایع فروآلیاژ ایران به عنوان چهاردهمین شرکت جدید سال، روز گذشته در نهایت هر سهم “فروژ” 44428 ریال کشف قیمت شد.

این عرضه شامل 110 میلیون سهام این شرکت بود که در مرحله اول 5 درصد با حداکثر سهمیه 2 میلیون و 750 هزار سهمی به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش حراج عرضه شد که 43 صندوق قادر به خرید این سهم شدند.

در مرحله دوم 5 درصد دیگر با حداکثر سهمیه 110 سهمی به سهامداران حقیقی و حقوقی به روش قیمت ثابت کشف شده عرضه شد که با مشارکت 671 هزار و 525 حقیقی و 927 حقوقی به هر کد 96 سهم تخصیص یافت.

گفتنی است مشاور این عرضه کارگزاری نهایت نگر، متعهد خرید شرکت تأمین سرمایه کاردان و بازارگردان صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی دارا داریوش بودند.

همچنین در روز عرضه اولیه به کد معاملاتی سرمایه‌گذاران اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی به تعداد نماد تخصیص داده شده، اوراق اختیار فروش تبعی نیز داده می‌شود.

بر اسا ساین گزارش، شرکت صنایع فرو آلیاژ ایران در حالی دیروز با عرضه اولیه 10 درصد سهام و کشف قیمت 44428 ریالی وارد بازار سهام شد که امروز(چهارشنبه) دارای محدودیت حجمی  10 هزار سهمی (حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) است. علاوه بر این بازارگردانی “فروژ” از شنبه آینده توسط صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی دارا داریوش، شروع خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع

بورس امروز یکشنبه تعطیل است/عرضه 10هزار دناپلاس، فردا- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =

دکمه بازگشت به بالا