اخبار ارز دیجیتال

پیش‌بینی افزایش قیمت شیبا اینو طی چند روز آینده!

پیش‌بینی افزایش قیمت شیبا اینو طی چند روز آینده!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

قیمت شیبا اینو (SHIB) در تلاش است تا از یک الگوی صعودی خارج شود. در حالی که هنوز هیچ نشانه قطعی وجود ندارد که آیا این اتفاق می‌افتد یا خیر، اما محتمل‌ترین پیش‌بینی این است که یک بریک آوت موفقیت‌آمیز رخ خواهد داد.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه

به گزارش سایت بی‌این کریپتو، قیمت شیبا از روز ۱۴ آگوست، زمانی که به بالای ۰٫۰۰۰۰۱۸ دلار رسید، وارد یک روند نزولی شد و پایین‌ترین سطح ۰٫۰۰۰۰۰۹۲۴ دلار را نیز در همان روز ثبت کرد. پس از آن، با ایجاد یک فشار فروش (نماد سبز در شکل زیر)، قیمت شیبا کمی افزایش یافت و در نتیجه آن، یک کندل استیک چکشی (hammer candlestick) نیز ایجاد شد.

نمودار روزانه قیمت شیبا.

با وجود این افزایش قیمت، شیبا همچنان در محدوده ۰٫۰۰۰۰۰۹۸ دلار و ۰٫۰۰۰۰۱۱۹ دلار معامله می‌شود. در تاریخ ۲۴ سپتامبر، سطح بالایی این محدوده رد شده و شیبا وارد یک روند نزولی شده بود، اما اکنون به نظر می‌رسد که افزایش تدریجی قیمت به سمت دامنه بالا، محتمل‌ترین سناریو باشد.

با نگاهی به نمودار ۶ ساعته شیبا، متوجه می‌شویم که این ارز دیجیتال از تاریخ ۲۵ آگوست در داخل یک کنج نزولی (descending wedge) معامله می‌شود. کنج‌ نزولی یک الگوی صعودی در نظر گرفته شده و در بیشتر مواقع، منجر به بریک آوت می‌شود.

نمودار ۶ ساعته قیمت شیبا به همراه الگوی کنج نزولی.

نمودار بالا نشان می‌دهد که جهش قیمتی در روز ۱۳ اکتبر خط حمایت کنج را برای چهارمین بار تأیید کرد (نماد سبز). اکنون، قیمت شیبا به خط مقاومت کنج نزدیک شده و برای شکستن آن تلاش می‌کند.

علاوه بر این، در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز هنوز بریک آوت را تأیید نکرده، اما برای دومین بار، برای حرکت به بالای سطح ۵۰ تلاش می‌کند. اگر بریک آوت RSI با بریک آوت قیمت از الگوی کنج ترکیب شود، تأیید خواهد شد که اصلاح کامل شده است. در این صورت، حرکت قیمت شیبا به سمت محدوده بالای ۰٫۰۰۰۰۱۱۹ دلار قابل انتظار است.

منبع

بیل گیتس: هیچ رمزارزی ندارم و سرمایه‌گذاری در این بازار را درست نمی‌دانم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا