اخبار

پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۲۶ بهمن ۹۹

، قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد روز شنبه ۲۵ بهمن با ۱۲,۱۰۰ تومان افزایش، یک میلیون و ۱۷۷ هزار تومان معامله شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان فروخته شد. اما امروز برای قیمت طلا و سکه چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

به گفته محمد کشتی آرای، نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، از صبح دیروز نوسان ارز باعث شد که طلا و سکه در بازار داخل رقم جدیدی را ثبت کنند. پیش‌بینی می‌شود به دلیل بسته بودن بازارهای جهانی امروز قیمت طلا و سکه روند ثابت داشته باشد.

در همین مورد دنیای اقتصاد هم نوشت: افزایش قیمت دلار موجب شد که سکه‌بازان با قدرت بیشتری در موقعیت خرید قرار بگیرند. روز شنبه، سکه ۶۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به بهای ۱۱ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان رسید.

سکه بیش از یک ماه است که نوسان بالای مرز ۱۲ میلیون تومانی را تجربه نکرده است و در صورتی که به بالای این مرز بازگردد، می‌تواند موج جدیدی از خریداران را به بازار بکشاند.

گفته می‌شود که پس از ساعت سه بعدازظهر، فلز گرانبهای داخلی تا محدوده ۱۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد. افزایش قیمت سکه امامی در شرایطی رخ داد که روز جمعه بهای اونس طلا در بازارهای جهانی نتوانست خود را بالای هزار و ۸۳۰ دلار تثبیت کند.

اخبار مرتبط با طلا را در صفحه اختصاصی ارز و طلا بخوانید.

ساخت واکسن کرونا در ایران به کجا رسید؟
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 8 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا