اخبار

پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۱۱ اسفند ۹۹

، قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد روز یکشنبه ۱۰ اسفند با ۲,۳۰۰ تومان کاهش، یک میلیون و ۷۷ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد. همچنین  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان فروخته شد. امروز برای قیمت طلا و سکه چه پیش‌بینی‌هایی می‌شود؟

محمد کشتی‌آرای، نایب رئیس دوم اتحادیه طلا می‌گوید: شب عید مردم بیشتر به فکر تهیه مایحتاج زندگی هستند. از این ‌رو تقاضا برای خرید طلا و سکه به طور چشمگیری کاهش یافته و تقاضایی برای خرید طلا در بازار مشاهده نمی‌شود.

در این مورد اقتصادنیوز هم نوشت: یک تحلیلگر ارشد در شرکت مدیریت دارایی آمریکا، بریج واتر، اظهار داشت که نباید بیت‌کوین را به عنوان جایگزینی برای ارز فیات(پول منشتر شده از سوی بانک مرکزی) دانست بلکه باید آن را به عنوان طلای دیجیتال در نظر گرفت.

ربکا پترسون، مدیر تحقیقات سرمایه گذاری در Bridgewater Associated ، گفت که بیت‌کوین به دلیل شباهت‌های هر دو دارایی می‌تواند در مقایسه با طلا بهتر از ارز باشد ، بنابراین از استدلال طلای دیجتال پشتیبانی می‌کند.

پترسون در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ ، گفت که او بیت کوین را با ارز جایگزین نمی‌کند ، و فکر می‌کند بیت کوین یک جایگزین برای طلا یا طلای دیجیتال است. او گفت: «فکر می‌کنم این مقایسه بهتری باشد.»

پترسون علی رغم اینکه بیت‌کوین را جایگزینی برای این فلز گرانبها خواند، افزود که ارز رمزنگاری شده باید به وضعیت خود ثبات بیشتری دهد.

اخبار مرتبط با طلا را در صفحه اختصاصی ارز و طلا بخوانید.

کدام کشورها تور واکسن ارائه می‌دهند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا