اخبار ارز دیجیتال

پیروزی اوکراین در برابر روسیه در جبهه ارزهای دیجیتال!

پیروزی اوکراین در برابر روسیه در جبهه ارزهای دیجیتال!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سرویس امنیت اوکراین (SBU) برای اولین بار، مکانیسمی را برای جلوگیری از جمع‌آوری ارزهای دیجیتال برای کمک به نیروهای روسی، اجرایی کرده است. درگیری این دو کشور با عبور ارتش روسیه از مرز اوکراین در اواخر فوریه به یک جنگ تمام‌عیار تبدیل شد که مسکو آن را عملیات نظامی ویژه در حمایت از مناطق جدایی‌طلب لوهانسک و دونتسک می‌خواند.
در یک بیانیه مطبوعاتی، SBU اعلام کرد که یک کیف پول رمزارزی که توسط یک شهروند روس اداره و برای حمایت از تلاش‌های نظامی روسیه در اوکراین استفاده می‌شد، مسدود شده است. این شخص به‌طور داوطلبانه از آغاز جنگ، برای کمک به نیروهای روسی، پول جمع‌آوری می‌کند.
به گفته آژانس امنیتی اوکراین، این کیف پول تا زمان مسدود شدن، سرمایه‌ای به ارزش ۸۰۰ هزار گریونا، معادل ۲۲ هزار دلار، جمع‌آوری کرده بود. هنوز نحوه توقیف این کیف پول مشخص نشده، اما این آژانس، همکاری خود را با شرکت‌های ارز دیجیتال خارجی علنی کرده است.
کشور اوکراین نیز در این دوره به کمک‌های مالی دیجیتال وابسته بوده است، به‌طوریکه هم دولت و هم گروه‌های مستقل به جمع‌آوری ارزهای دیجیتال برای تأمین بودجه عملیات دفاعی پرداخته‌اند.
میخایلو فدوروف، وزیر تحول دیجیتال اوکراین، اخیرا در توییتر اعلام کرد که ۵۴ میلیون دلار ارز دیجیتال جمع‌آوری‌شده از طریق Aid For Ukraine برای خرید زره، دارو و وسایل نقلیه برای ارتش اوکراین هزینه شده است. مردم اوکراین نیز از سوی صنعت کریپتو، کمک‌های بشردوستانه‌ای دریافت کرده‌اند. صرافی بایننس، کارت رمزارزی ویژه‌ای را برای اوکراینی‌هایی که مجبور به ترک خانه خود شده‌اند، صادر کرده است.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع بیت کوین نیوز

منبع

استفاده از شبکه اتریوم برای ساخت ارز دیجیتال ملی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا