اخبار ارز دیجیتال

پیام اصلی کوینکس در جشن پنجمین سالگردش – “”

پیام اصلی کوینکس در جشن پنجمین سالگردش – بورس سیگنال “”

پیام اصلی کوینکس در جشن پنجمین سالگردش

قصد تبادل یا خرید و فروش ارز دیجیتال را دارید و نمی‌دانید کدام صرافی را برای این کار انتخاب کنید؟ در چنین مواقعی باید بسنجید که کدام پلتفرم بهتر از بقیه بوده و چندین سال است که در چنین حوزه‌ای فعالیت می‌کند. یکی از این پلتفرم‌ ها را می‌توان کوینکس دانست که در سطح جهانی فعالیت کرده و برای بسیاری از کاربران امکانات لازم برای تبادل انواع ارز دیجیتال را فراهم می‌آورد. این پلتفرم در آستانه پنجمین سالگرد بوده و با این حساب، ۵ سال است که از اولین فعالیت‌های آن می‌گذرد.

چنانچه قصد سرمایه‌گذاری در هر نوع ارز دیجیتال را دارید و برای اولین بار است که می‌خواهید وارد این حیطه از سرمایه‌گذاری شوید، کوینکس یکی از بهترین انتخاب‌ها برایتان خواهد بود. در این پلتفرم می‌توانید ارز‌های پایه مانند بیت‌کوین، تتر، بیت‌کوین‌کش، اتریوم و… را خرید و فروش کنید. در کنار تمامی این مسائل، پنجمین سالگرد کوینکس با پیامی آغاز شده که عنوان پیام اصلی را با خود دارد. این پیام حاوی شعاری است که محدودیت های مالی را از بین می‌برد.

کوینکس در این پنج سال چه پیامی را تحت عنوان پیام اصلی خود بیان کرده؟

CoinEx پلتفرمی بین‌المللی بوده و از این جهت قابل استفاده برای تمامی افراد جهان است. قابلیت‌هایی که برای آن در‌نظر گرفته شده‌اند، برای تمامی کاربران یکسان بوده و هر کاربر می‌تواند از این قابلیت‌ها جهت سهولت کار خود بهره ببرد. تمامی این مسائل از لحاظ بلاک‌چین و کریپتو است؛ این پلتفرم طی ۵ سال گذشته همه کار‌های خود را بر‌اساس فناوری‌های کریپتو و بلاک‌چین انجام داده است. بینش بلند‌مدت کوینکس را می‌توان مربوط به همین فناوری‌ها دانست.

در این چند سال اخیر، تمامی پیام‌های این پلتفرم اجرایی شده و هر شعاری که تحت عنوان پیام از طرف کوینکس داده شد، بر‌اساس کارایی‌های آن بوده است. پیام همیشگی آن در جهت راحتی و ایجاد امنیت برای کاربران بوده که پیش از هر چیز این موارد را در صدر اولویت‌های خود قرار داده است. این پلتفرم پیش از آنکه به کاربر‌ها اجازه عکس‌العمل و تجربه بدهد، خود تمامی ریسک ‌ها را تجربه کرده و سپس راه را برای افراد باز می‌کند. خدمات مشتریان، توسعه بازار، پذیرش انواع توکن و بهبود محصولات، از جمله اقداماتی است که کوینکس در این جهت انجام داده است. این موضوع کمی به دور از تصور است که این صرافی در حال حاضر به بیش از ۲۰۰ کشور خدمات ارائه می‌دهد.

پیام اصلی کوینکس در جشن پنجمین سالگردش - ""

کوینکس در پنجمین سالگرد خود چه شعاری را با چه هدفی گفته است؟

داشتن بینشی بلند‌مدت طی چندین سال تجربه و دید به آینده به ‌دست آمده و نتیجه بینش یک ‌شبه نیست. این بینش ‌ها به افرادی که در حال استفاده از صرافی هستند هم منتقل شده و دید آن‌ها را هم می‌سازد. با توجه به اینکه این پلتفرم در حال ارائه خدمات به بیش از ۴ میلیون کاربر است، می‌تواند دیدگاه‌های آن‌ها را هم تشکیل یا تغییر دهد. چیزی که به‌عنوان شعار در این سال جدید از تولد کوینکس اظهار شد، برای این بود که قیدوبند‌های سنتی گذشته را از میان بردارد.

“به آسانی هر ارزی را معامله کنید” همان شعاری است که با هدف از‌بین‌بردن پیش ‌داوری ‌ها در هر نوع سرمایه‌گذاری سنتی یا پیشرفته بیان شده است. اینکه هنوز هم بخواهید با دیدگاهی قدیمی به این مسئله بنگرید، از راه خود دور شده و نسبت به دیگر کاربران عقب می‌افتید. پنجمین سالگرد کوینکس با این شعار آغاز شد تا بتواند افراد را با دنیای کریپتو گره بزند و دروازه‌ای جدید از زندگی را برای آن‌ها باز کند. این کار تنها با ایجاد شرایط لازم امکان‌پذیر است.

صرافی CoinEx اینجا است تا تمامی شرایط لازم برای متصل‌کردن افراد با دنیای کریپتو را فراهم آورده و انجام معاملات کریپتوکارنسی را برای کاربران به آسان‌ترین شکل ممکن انجام دهد.

پیام اصلی کوینکس در جشن پنجمین سالگردش - ""

ویزگی های کوینکس برای کاربران

چه عواملی باعث شده تا این پلتفرم تا این حد کاربردی بوده و بیش از دیگر صرافی‌ها مورد استفاده قرار گیرد؟ در پاسخ باید گفت، برتری‌های آن قابل شمارش نبوده و در کل کارایی بسیار خارق‌العاده‌ای دارد. CoinEx خدمات ویژه ‌ای را برای کاربران خود ارائه می‌دهد که برخی از آن‌ها را نام برده و توضیح می‌دهیم.

  • کارایی ساده و راحت

این قابلیت از این جهت خوب است که هر فردی با هر میزان توانایی یا تجربه می‌تواند وارد پلتفرم شده و از آن استفاده کند. خریداران و فروشندگان می‌توانند به آسانی، تبادلات خود را در این پلتفرم انجام دهند.

  • میزان امنیت بالا

یکی از دلایلی که بسیاری از کاربران این صرافی را انتخاب کرده‌اند، میزان امنیت بالای آن است. پروتکل‌های مختلفی که در کوینکس به‌کار رفته، این قابلیت را ایجاد کرده است.

  • ثبت نام بدون احراز هویت

چنانچه در کشوری زندگی می‌کنید که برخی پلتفرم‌ها برایتان تحریم شده‌اند، می‌توانید بدون انجام مراحل احراز هویت، با همان میزان امنیت بالا، در کوینکس ثبت‌نام کرده و معاملات خود را انجام دهید. یکی از مباحثی که در جشن پنجمین سالگرد کوینکس بسیار مطرح است، همین موضوع کارایی بالا برای تمامی افراد است.

پیام اصلی کوینکس در جشن پنجمین سالگردش - ""

جشن تولد ۵ سالگی CoinEx

از سال ۲۰۱۷ تا به حال که ۵ سال از آن گذشته، کوینکس سعی داشته آینده کریپتو را با کمک کاربران بسازد. این پلتفرم یکی از صرافی‌های رمز‌نگاری شده است که توسط  Haipo Yang تاسیس شد. پنجمین سالگرد کوینکس در جهت فراتر‌رفتن از دستاورد‌های موجود بوده و قرار است نشان داده شود که می‌توان آینده ارز دیجیتال را با استفاده از امکانات بی‌نهایت و با کمک کاربران ساخت! برنامه‌ریزی‌ها برای این جشن کامل بوده و هدیه‌های شگفت‌انگیزی هم برای آن تدارک دیده شده است.

این قضیه بسیار جالب است که صرافی کوینکس قصد دارد برای تولد خود، به دیگر افراد هدیه دهد؛ این موضوع کاملا بر‌خلاف چیزی است که در بسیاری از تولد‌ها دیده می‌شود. این، یک تولد شگفت‌انگیز و خارق‌العاده است!


منبع

هرآنچه باید درباره امکانات و قابلیت‌های صرافی آنلاین تترلند بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا