اخبار ارز دیجیتال

پپه با رالی 88 درصدی به نقطه عطف بزرگی رسید – “”

پپه با رالی 88 درصدی به نقطه عطف بزرگی رسید – بورس سیگنال “”

پپه با رالی 88 درصدی به نقطه عطف بزرگی رسید

پپه قورباغه ای، به نقطه عطف بزرگی در تعداد دارندگان رسید. بنا بر حساب رسمی توییتر PEPE، این رمزارز از تعداد ۱۲۵۰۰۰ در تعداد دارندگان عبور کرد.

در حال حاضر، پپ در مجموع ۱۲۸۶۰۰ دارنده دارد که از این تعداد، ۱۲۱۹۰۰ در شبکه اتریوم، ۵۷۰۰ در شبکه BNB و ۹۹۷ در شبکه آربیتروم هستند.

تعداد دارندگان یک معیار کلیدی برای سنجش علاقه به یک ارز دیجیتال خاص است. افزایش تعداد دارندگان توکن، رشد و حمایت جامعه و موفقیت در بلندمدت را نشان می دهد.

پپه میم کوینی بدون ارزش ذاتی یا انتظار بازده مالی است. به گفته وب سایت آن، “هیچ تیم یا نقشه راه رسمی وجود برای این میم کوین ندارد. این رمزارز کاملاً بلا استفاده است و فقط برای اهداف سرگرمی ایجاد شده است.” بنابراین، اینطور که معلوم است اکثر دارندگان توکن بیشتر درگیر حدس و گمان هستند.

افزایش تعداد دارندگان در حالی اتفاق می ‌افتد که PEPE یک حرکت عمده قیمت انجام داد و در عرض چند روز ۸۸ درصد افزایش یافت. طبق اخبار بورس سیگنال “”، نمودارهای نشان می دهد که PEPE در حال افزایش است، زیرا قرار است چهارمین روز متوالی افزایش خود را از ۱۹ ژوئن رقم بزند.

پپه افزایش ۸۸ درصدی را تجربه کرد

PEPE افزایش خود را از ۰.۰۰۰۰۰۰۹۱ دلار در ۱۹ ژوئن آغاز کرد تا در ۲۲ ژوئن به ۰.۰۰۰۰۰۰۱۶ دلار رسید.

با توجه به آمار CoinMarketCap، PEPE در زمان نگارش این مقاله با ۵۱ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۵ دلار معامله می شد. این کریپتوکارنسی در هفته گذشته ۸۸ درصد افزایش یافت.

حجم معاملات ۲۴ ساعته این میم کوین نمایانگر ۳۱۹ درصد افزایش است.  همچنین پپ کوین در این مدت شاهد معاملات ۹۰۰ میلیون دلاری نیز بود. این درحالی است که معامله گران به دنبال کسب سود از نوسانات اخیر بازار هستند.

PEPE یک ماه پس از عرضه در اواخر آوریل ۲۰۲۳ شاهد رشد تصاعدی قیمت بود. به زودی در رتبه بندی ارزش بازار بالاتر رفت و در بین ۱۰۰ رتبه برتر کریپتو جایگاه مهمی را کسب کرد.

اگرچه قیمت‌ ها بعد از آن روند کاهشی داشت، اما آخرین افزایش قیمت پپه بازگشت شگفت‌انگیزی را نشان داد. این توکن همچنان در حال پیشروی در رتبه های بالاتر ارزهای دیجیتال است.  به طوریکه این میم کوین با ارزش بازار ۵۹۰ میلیون دلار در جایگاه ۶۳ قرار دارد.

منبع

نظر توسعه‌دهندگان اتریوم در خصوص به‌روز رسانی Merge چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا