اخبار ارز دیجیتال

پس از ده روز رشد پیاپی، شیبا اینو در مسیر بلندمدت پیشرفت قرار دارد – “”

پس از ده روز رشد پیاپی، شیبا اینو در مسیر بلندمدت پیشرفت قرار دارد – بورس سیگنال “”

پس از ده روز رشد پیاپی، شیبا اینو در مسیر بلندمدت پیشرفت قرار دارد

به تازگی، بازار کریپتو و همچنین اکوسیستم شیبا اینو بازگشت مجددی را تجربه کردند. شیب ممکن است در یکی از قوی ‌ترین هفته ‌های سال خود باشد.

سرمایه‌گذاران کریپتو از نظریات بانکداران درباره افزایش نرخ بهره چشم پوشی کردند و بجای آن روی چشم‌انداز ETF بیت کوین توسط BlackRock تمرکز کردند.

شیبا اینو در طی هفته با رشد ۱۰.۹۶٪ دارای بالاترین سودی است که برای چنین بازه‌ای از ژانویه به بعد ثبت شده‌است. در صورتی که بازدهی مطلوب در امروز ثبت شود، شیب برای ۱۰ روز پیاپی دومین هفته سبز خود در ماه ژوئن را داشته و همچنان در مسیر رشد قرار دارد.

این میم کوین پس از تایید شرایط فروش بیش از حد، از پایین ترین سطح ۰.۰۰۰۰۰۶۴۹ دلار شروع به افزایش کرد. این روند در ۲۲ ژوئن به بالاترین حد $۰.۰۰۰۰۰۸۴۶ رسید و همچنان در مسیر رشد باقی است.

جامعه شیبا اینو از این پیشرفت شگفت انگیز خوشحال‌ است. Lucie  مسئول اکوسیستم شیب هم از وجود پتانسیل یک گاو نر برای SHIB هیجان زده است.

در زمان انتشار این مقاله از بورس سیگنال “”، شیب با ۲.۲۸٪ رشد در ۲۴ ساعت گذشته در شاخص $۰.۰۰۰۰۰۸ قرار دارد.

افزایش فعالیت سهامداران بزرگ بر نوسانات و قیمت شیبا اینو تاثیر زیادی می گذارد. طبق آمار  IntoTheBlock از آغاز هفته یعنی تاریخ ۱۹ ژوئن شاهد حجم عظیم تراکنش ۷.۴۴ تریلیون SHIB بودیم. IntoTheBlock حجم معاملات بزرگ Shiba Inu در ۲۴ ساعت گذشته را ۷۶۷.۳۵ میلیارد SHIB تخمین می زند.

معاملات بزرگ به آن‌هایی اطلاق می ‌شود که دارای ارزش بالای ۱۰۰ هزار دلار هستند و افزایش آن به طور معمول به فعالیت های نهنگ ها یا سرمایه گذاران بزرگ، مرتبط است.

منبع

ایرداپ توکن SOS ویژه معامله‌گران NFT در اوپن سی؛ هر کاربر چه مقدار توکن دریافت خواهد کرد؟ - ارزدیجیتال
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 5 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا