اخبار ارز دیجیتال

پرچم دستاوردهای شیبا اینو همچنان برافراشته است – “”

پرچم دستاوردهای شیبا اینو همچنان برافراشته است – بورس سیگنال “”

پرچم دستاوردهای شیبا اینو همچنان برافراشته است

در ۲۴ ساعت گذشته، پلتفرم تجزیه و تحلیل اجتماعی LunarCrush شاهد افزایش در فعالیت های اجتماعی شیبا اینو بود. این پلتفرم گزارش داد که تعداد مشارکت کنندگان اجتماعی SHIB روزانه به ۴۷۸۸۰ رسیده است که بالاترین میزان در ۹۰ روز گذشته است.

این در حالی است که جامعه شیب مسئولیت دفاع از میم کوین مورد علاقه خود را در پی حوادثی که در هفته گذشته رخ داد، بر عهده می گیرد.

طبق گزارشات، جامعه شیبا اینو نام جدیدی به عنوان «نژاد دفاعی» جدید دریافت کرد.

تیم Breed  وظیفه مبارزه با FUD و انجام معاملات با شرکت های مختلف از طرف Shiba Inu را بر عهده داشت. اینطور که از فیدهای توییتر در مورد شیب مشخص است، درباره شیباریوم و سایر عناصر اکوسیستم صحبت می شود.

بر اساس گزارشات WhaleStats، تعداد دارندگان Shiba Inu نیز در حال افزایش است. در حال حاضر تعداد کل آنها ۱,۳۲۶,۲۰۶ نفر است.

جهش ۱۳۱ درصدی تراکنش های بزرگ شیبا اینو

براساس گزارشات IntoTheBlock، تراکنش های بزرگ در شبکه شیب در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۱ درصد افزایش یافت. جهش های بزرگ معاملات معمولاً به افزایش فعالیت نهنگ ها یا سرمایه گذاران بزرگ مرتبط می شود که یا در حال خرید یا فروش هستند.

WhaleStats گزارش می دهد که دو نهنگ اتریوم بیش از ۱.۱۲ تریلیون شیبا اینو را به دارایی های خود اضافه کردند. آنها این اقدام را در تراکنش های جداگانه ۸۹۹.۹۹ میلیارد SHIB و ۱۲۲.۰۴ میلیارد SHIB انجام دادند.

به نقل از CoinMarketCap، شیب در حال حاضر با ۱.۱۸ درصد افزایش به قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۸ دلار معامله می ‌شود. همچنین براساس آمار بورس سیگنال “”، در ۲۴ ساعت گذشته مجموع توکن سوزی شیب به ۱۱۱۱۳۸۷۳ توکن SHIB در ۹ تراکنش رسید.

منبع

دادگاه عالی امریکا می خواهد اختیارات SEC و CFTC را کاهش دهد - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا