اخبار ارز دیجیتال

پاليگان در ليست پرسودترين ارزهاى سال – بورس سیگنال

پاليگان در ليست پرسودترين ارزهاى سال – بورس سیگنال

پاليگان در ليست پرسودترين ارزهاى سال

اتریوم، بیت کوین و پالیگان در لیست پرسود ترین ارزهاى سال ٢٠٢١ شبکه کریپتو مارکت، قرار گرفتند.

پرسود ترین ارزهاى دیجیتال، توکن هایى هستند که بیشترین تعداد والت با حجم سودآورى ثابت نسبت به خرید اولیه خود را دارند. اگرچه میزان سودآورى ارزهاى دیجیتال به طور عمده بستگى به عملکرد آن در بازار ارزهاى دیجیتال دارد، اما نقش میانگین تعداد و حجم معاملاتى که توسط کاربران ارز دیجیتال به روى آن توکن انجام مى شود نیز نقش بسزایى در تعیین میزان سودآورى دارد.

به گزارش بورس سیگنال، طبق داده ‌های IntoTheBlock، ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم و پالیگان همچنان در صدر بهترین دارایی‌ های دیجیتال از نظر سودآوری برای دارندگان در سال ۲۰۲۱ قرار دارند. 

در حال حاضر ۸۲ درصد از دارندگان بیت کوین، ۸۶ درصد از دارندگان اتریوم و ۹۸ درصد از دارنده توکن پالیگان در سود به سر میبرند. گفتنى است ارز پالیگان به تازگى توانسته به اوج قیمتى جدیدى دست پیدا کند.

به گزارش بورس سیگنال به نقل از یوتودى، عملکرد مثبت و ثابتى که بیت کوین در طى سال گذشته از خود نشان داده است، اکثریت معامله گران و طرفداران این ارز را با سود ١٠٠ درصدى، در انتهاى سال مواجه کرده است.

گفتنی است که ۹۷ درصد دارندگان توکن اکسی اینفینیتی نیز در سود هستند.
همچنین ارز اتریوم نیز در مقایسه با بیت کوین در طى سال گذشته، عملکرد بهترى از خود نشان داده است. این ارز از آخرین اوج قیمتى خود تنها ١٩ درصد افت قیمتى داشته است و این موفقیتى بزرگ براى کاربران و طرفداران این شبکه محسوب مى شود.

طبق  داده‌ هاى بازار، ۵۹ درصد آدرس‌ های حاوی شیبا اینو و ۵۸ درصد از آدرس‌ های دارنده دوج کوین در محدوده سوددهی قرار دارند.
منبع

وعده های مدیرعامل تسلا برای بهبود توییتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا