اخبار ارز دیجیتال

وویجر ورشکسته به فروش شیبا اینو ادامه می دهد – “”

وویجر ورشکسته به فروش شیبا اینو ادامه می دهد – بورس سیگنال “”

وویجر ورشکسته به فروش شیبا اینو ادامه می دهد

کارگزار ارز دیجیتال وویجر با وجود پیشرفت مثبت در خرید دارایی‌ هایش، به حذف توکن‌ های شیبا اینو ادامه می ‌دهد. Voyager از یکی از کیف پول هایش، بیش از ۴۰۰ میلیارد SHIB، معادل ۴.۴۵ میلیون دلار، فروخت.

در مجموع، امروز ۳۸ میلیون دلار ارز دیجیتال از دو حساب آن به صرافی های متمرکز توسط این کارگزار منتقل شد. علاوه بر شیبا اینو، اتریوم (ETH)، Polygon (MATIC) و Fantom (FTM)، همگی مشمول این فروش بودند.

وویجر همچنان یکی از بزرگترین دارندگان SHIB است. ۴.۴ تریلیون توکن شیبا اینو دیگر در ترازنامه کارگزار باقی ماند که نشان دهنده ۱۰ برابر حجم توکن هایی است که امروز به فروش رفت.

قرارداد بایننس با وویجر

چند ساعت قبل از دور بعدی این فروش گسترده، یک دادگاه معامله ای تایید کرد که بایننس دارایی های Voyager را بخرد. حتی اگر SEC و سایر تنظیم کننده ها مخالف آن باشند. علاوه بر این، این کارگزار ورشکسته اجازه دارد مشتریان خود را به به غول کریپتو black-and-yellow در ایالات متحده منتقل کند. انتظار می رود کل مبلغ این معامله ۱.۳ میلیارد دلار باشد.

با وجود دریافت چراغ سبز و بستن قرارداد، معامله بین شرکت ها هنوز کامل نشده است. این احتمال وجود دارد که تا زمانی که دارایی ها به Binance US منتقل شود، فروش توسط وویجر ادامه خواهد داشت.

منبع

ایران آماده افزایش عرضه نفت در سریعترین زمان ممکن است- اخبار نفت و انرژی - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =

دکمه بازگشت به بالا