اخبار ارز دیجیتال

نگرش امیدوارانه مدیر عامل بایننس به بازار ارز دیجیتال

نگرش امیدوارانه مدیر عامل بایننس به بازار ارز دیجیتال

نگرش امیدوارانه مدیر عامل بایننس به بازار ارز دیجیتال

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، منتظر اصلاحات اخیر بازار ارزهای دیجیتال  است.

CZ در توییت اخیر خود، با ادعای اینکه این افت چیزی بیش از یک ضربه در رادار در چند سال آتی نخواهد بود، سعی کرده نگرانی سرمایه گذاران را کاهش دهد.

ثروتمندترین غول ارزهای دیجیتال جهان که دارایی خالص او ۱۷.۷ میلیارد دلار تخمین زده می شود، یادآور شد که بیت کوین قبلا چندین سقوط بزرگ را در گذشته متحمل شده است.

مدیر عاملل بایننس، همچنین از سرمایه گذاران خواست تا احساسات خود را کنترل کنند. کسانی که تسلیم وحشت می شوند، اگر نمی توانند خطرات زیادی را تحمل کنند، باید موقعیت خود را کمتر کنند.

اوضاع ارزهای دیجیتال

اوایل امروز، قیمت بیت کوین برای اولین بار از جولای ۲۰۲۱ به زیر سطح ۳۰۰۰۰ دلار سقوط کرد.

فروش انبوه با فروپاشی ترا، یکی از داغ ترین پروژه های بلاک چین، تشدید شد. پس از اینکه استیبل کوین پرچمدار آن UST از دست داد و به زیر ۰.۷۰ دلار سقوط کرد، توکن لونا نیز بیش از ۶۰ درصد سقوط کرد.

این بزرگترین کاهش یک روزه برای هر پروژه ارز دیجیتال بزرگ از زمان ریپل بود که بیش از نیمی از ارزش خود را به دلیل شکایت SEC در دسامبر ۲۰۲۰ از دست داد.

پس از تعلیق برداشت بایننس و گارد بنیاد لونا (LFG) تمام ذخایر بیت کوین استفرار یافت. به این ترتیب استیبل کوین توانست به بالای مرز ۰.۹ دلار بازگردد. با این حال، این اقدامات بی ‌سابقه نتوانست UST را به ۱ دلار برگرداند. بسیاری ادعا می‌ کنند که بزرگترین استیبل کوین غیرمتمرکز وارد یک شکست بزرگ شده است.

در همین حال طبق داده های بورس سیگنال “”، تتر (UST) از ۱۲۵ میلیارد دلار در حجم معاملات روزانه فراتر رفت و از نوسانات شدید سود برد.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

دکمه بازگشت به بالا