اخبار ارز دیجیتال

نگاهی مختصر به بازار ارزهای دیجتال؛ از بیت کوین تا پپه قورباغه!

نگاهی مختصر به بازار ارزهای دیجتال؛ از بیت کوین تا پپه قورباغه!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در روز جمعه، ۶ اکتبر، ارزهای دیجیتال در واکنش به داده‌های شغلی مثبت در ایالات متحده، کاهش پیدا کردند. این داده‌ها نشان داد که فدرال رزرو فضای بیشتری برای اجرای سیاست‌های پولی سختگیرانه‌تر دارد. با این وجود، با بازگشت اعتماد سرمایه‌گذاران به بازار ارزهای دیجیتال، بازار به سرعت بهبود یافت.

در روز شنبه، ۷ اکتبر، بازار ارزهای دیجیتال یک چرخش مثبت را تجربه کرد و از ضررهای اخیر خود فاصله گرفت. این حرکت صعودی ناشی از عملکرد قابل توجه در ارزهای دیجیتال اصلی بود که نشان‌دهنده خوش‌بینی سرمایه‌گذاران نسبت به آینده بازار است.

در بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین (BTC) با ۱.۴۳ درصد افزایش قیمت به ۲۷۹۴۱ دلار رسید و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن توانست با ۱۵.۴۶ درصد افزایش به ۱۳.۴۸ میلیارد دلار برسد. ارزش بازار آن نیز با ۱.۳۵ درصد رشد به ۵۴۵.۰۳ میلیارد دلار دست پیدا کرد.

Ramzarzخرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو بخری!
شروع


قیمت اتریوم (ETH) با ۱.۲۶ درصد افزایش به ۱۶۴۳ دلار رسید، اما ارزش بازار آن با ۷.۲۰ درصد افت به ۴.۸۶ میلیارد دلار کاهش یافت. قیمت سولانا (SOL) با افزایش ۲.۹۷ درصدی به ۲۳.۹۰ دلار رسید که این افزایش قیمت با رشد ۱۶.۹۱ درصدی در حجم معاملات و رسیدن به ۴۰۸ میلیون دلار همراه شد.

در میان میم کوین‌ها، دوج کوین (DOGE) طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۰.۹۷ درصدی به ۰.۰۶۱۶۵ دلار رسید و حجم آن با ۶ درصد رشد به ۱۱۷ میلیون دلار افزایش یافت. شیبا اینو (SHIB) نیز با رشد ۰.۹۷ درصدی به ۰.۰۰۰۰۰۷۲۵۷ دلار رسید، در حالی که حجم معاملات روزانه آن با ۴.۱۹ درصد افزایش مقدار ۶۳.۵۶ میلیون دلار را ثبت کرد.

میم کوین پپه نیز با ۱.۹۴ درصد رشد به ۰.۰۰۰۰۰۰۷۱۹۴ دلار دست پیدا کرد، در حالی که حجم معاملات آن با ۴.۳۸ درصد کاهش به ۴۳.۱ میلیون دلار رسید.

در این میان آلت‌کوین‌های اصلی، آوالانچ (AVAX)، مونرو (XMR)، پالیگان  (MATIC)به ترتیب۷، ۲ و ۴ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند.

در این میان ارزش کلی بازار ارزهای دیجیتال با ۱.۰۹ درصد افزایش به ۱.۰۹ تریلیون دلار رسید. شاخص ترس و طمع بازار کریپتو در ۴۶ باقی ماند که نشان‌دهنده احساس خنثی در بازار است.

منبع

پیش‌بینی حرکت بعدی پپه پس از صعود اخیر؛ قیمت PEPE به کدام سمت می‌رود؟
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + یازده =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا