اخبار اقتصادی

نوسازی ناوگان پست رونمایی خواهد شد- اخبار فناوری اطلاعات | اینترنت | موبایل – |

نوسازی ناوگان پست رونمایی خواهد شد- اخبار فناوری اطلاعات | اینترنت | موبایل – |

به گزارش خبرگزاری ، همزمان با مناسبت روز جهانی پست «محمود لیائی»، مدیرعامل شرکت ملی پست، اظهار داشت: اولین تکلیف محوله از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رفع دغدغه معیشتی همکاران نامه رسان است، که در این زمینه اقداماتی همچون ارائه حق مسکن و خدمات رفاهی و همچنین افزایش 20درصدی حقوق نامه‌رسان‌ها بوده است.

لیائی درخصوص دومین وظیفه ابلاغی افزود: تحول دیجیتال جزو وظایفی بود که به شرکت ملی پست محول شد و اتفاقات خوبی در این زمینه رخ داد، امروز می‌توانیم ادعا کنیم که در این زمینه نسبت به همه‌ی بخش‌های دولتی پیشرو هستیم. در همین راستا هم برای 117 نفر از مدیران ارشد این سازمان دوره‌های آموزش دیجیتال برگزاری شده است؛ همچنین، در حال تدوین سند تحول دیجیتال هستیم که در صورت تصویب اولین سازمانی خواهیم بود که سند خود را در راستای برنامه‌ی هفتم توسعه آماده کرده و به نوعی از برنامه هفتم توسعه جلوتر خواهیم بود.

وی تاکید کرد: سومین تکلیف محوله موضوع هوشمندسازی است که طی یک سال گذشته 300 فرصت هوشمندسازی در پست احصاء شده است و در حال حاضر تعدادزیادی از این فرصت‌ها در حوزه هوشمندسازی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پست از راه‌اندازی صندوق‌های هوشمند پست خبر داد و گفت: می‌توانیم با تعامل با بخش خصوصی، این صندوق‌ها را راه‌اندازی کرده و امیدواریم این کار در خدمت به مردم موثر باشند. 

لیائی درباره سرویس احراز هویت مکانی نیز تاکید کرد : طی هشت ماه گذشته حدود سه میلیون نفر از این سرویس استفاده کرد‌ه‌اند که سبب کاهش مراجعه مردم شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پستدرخصوص سفر به کشور عربستان و حضور در اجلاس جهانی پست گفت: مهم‌ترین موضوعی که در این سفر مطرح شد، بازگشایی ارتباط پستی بین دو کشور ایران و عربستان بود که مذاکرات متعددی برای این موضوع انجام شد. به میمنت بازگشایی سفارت دو کشور و ارتباطات خوب، قرار شد تمبر مشترکی بین دو کشور آماده و رونمایی شود؛ بحث دیگر ایجاد اتحادیه پست جهان اسلام بود که این موضوع با استقبال خوبی از طرف عربستانی روبه رو شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد که شرکت ملی پست از موتورهای برقی استفاده می‌کند تا به هوای پاک کمک شود، البته وی تاکید کرد برخی می‌گویند این پروژه در زمان دولت دوازدهم رونمایی شده است اما این یک ادعای اشتباه بوده و در دولت قبل تنها از یک موتور به صورت نمادین رونمایی شد اما کاربردی نبود در حالیکه ما از سال گذشته به صورت رسمی با همکاری شهرداری از موتورهای برقی در ناوگان خود بهره مند شده‌ایم، در حال حاضر نیز پست مشهد درخواست 800  موتور داشته که در حال تامین است.

انتهای پیام/

منبع

سقوط قیمت بیت کوین همزمان با شکایت از بایننس - ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + بیست =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا