اخبار ارز دیجیتال

نمایش آثار نقاشی فریدا کالو در متاورس!

نمایش آثار نقاشی فریدا کالو در متاورس!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خانواده فریدا کالو، نقاش مشهور، آثار هنری او را که پیش از این هرگز دیده نشده بود، در متاورس منتشر کردند. این آثار در یک نمایشگاه دائمی در طول سومین سالانه هفته هنر متاورس در دیسنترالند که در ۲۴ تا ۲۸ آگوست برگزار شد، عرضه شدند.
کاربران متاورس اکنون می‌توانند به حکایت‌های شخصی که توسط اعضای نزدیک خانواده در کپی دیجیتالی «خانه سرخ» گفته شده، دسترسی داشته باشند. این خانه، نمایانگر نسخه واقعی خانه قرمز، متعلق به این خانواده در مکزیکوسیتی است.
در نسخه متاورس خانه سرخ، هر اتاق نمایانگر بخش‌های کمتر شناخته شده زندگی هنرمند، قبل از رابطه او با نقاش مکزیکی، دیگو ریورا، است. بسیاری از مبارزات و تجربیات ناملایم زندگی او در کنار انگیزه و اشتیاق وی برای نقاشی در این خانه به تصویر کشیده شده است. نزدیک به ۸۰۰ قطعه مختلف متعلق به فریدا از جمله طراحی‌های او و اشیائی که در زندگی روزمره او استفاده می‌شدند، با استفاده از ابزارهای تصویربرداری پیشرفته، اسکن شده و به نمایش گذاشته شده‌اند.
تکنولوژی متاورس فرصتی را فراهم کرده تا طرفداران و مشتاقان هنر بتوانند به نسخه دیجیتالی این خانه دسترسی پیدا کنند. خود این خانه، یک ملک شخصی است که این خانواده تمایلی ندارند آن را به موزه تبدیل کنند. بنابراین، آرشیو دیجیتال این آثار هنری، فرصتی را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند به شیوه‌ای کاملا متفاوت با فرهنگ و هنر تعامل داشته باشند.

دریافت ۳۰,۰۰۰ شیبا رایگان
فقط با ثبت نام در صرافی ارز پلاس ۳۰,۰۰۰ شیبا هدیه بگیر!
دریافت جایزه
منبع کوین تلگراف

منبع

تورم در منطقه پولی یورو رکورد زد- اخبار اقتصاد جهان - | ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا