اخبار ارز دیجیتال

نسخه سوم آوه روی شبکه اتریوم عرضه شد

نسخه سوم آوه روی شبکه اتریوم عرضه شد

پروتکل وام‌دهی و وام‌گیری آوه (Aave) نسخه سوم خود را دیروز روی شبکه اتریوم اجرا کرد. این در حالی است که حوالی ماه مارس گذشته (فروردین) این نسخه روی برخی از شبکه‌های سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) مانند پالیگان اجرا شده بود.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، اکنون کاربران شبکه اتریوم نیز می‌توانند از برخی از قابلیت‌های جدید آوه استفاده کنند. مهم‌ترین قابلیت‌های جدید در نسخه سوم Aave عبارتند از:

  • حالت بهینه (Efficiency Mode): این قابلیت جدید بر روی کاهش ریسک کاربر و افزایش بازدهی سرمایه او متمرکز است. این ویژگی در حال حاضر مختص سپرده‌گذاری و وام‌دهی استیبل کوین‌ها و توکن‌های نقدینگی سپرده‌گذاری (LSDها) است و به کاربر اجازه می‌دهد تا حداکثر ظرفیت وثیقه خود وام بگیرد.
  • بهینه کردن هزینه گس (Gas Optimization): این ویژگی باعث شده تا هزینه گس تراکنش‌ها در تمام قسمت‌های پلتفرم آوه حدود ۲۰٪ تا ۲۵٪ کاهش یابد.
  • حالت ایزوله (Isolated Mode): این حالت برای وثیقه‌های پرریسک و با حجم بازار کم در نظر گرفته شده است و کاربر تنها می‌تواند در این حالت استیبل کوین وام بگیرد. اهمیت این حالت در این است که در نسخه قبلی آوه عموما با دارایی‌های پرریسک در عمل نمی‌شد تا وام‌گیری صورت بگیرد و در این نسخه با محدود شدن به استیبل کوین‌ها این کار امکان‌پذیر شده است.

منبع

بنیانگذار شیبا اینو از شبکه‌های اجتماعی خداحافظی کرد | بورس سیگنال
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا