اخبار ارز دیجیتال

نتیجه جنگ ایلان ماسک با ربات‌های کلاهبرداری رمزارزی در توییتر!

نتیجه جنگ ایلان ماسک با ربات‌های کلاهبرداری رمزارزی در توییتر!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به نظر می‌رسد که آخرین حمله ایلان ماسک در جنگ علیه ربات‌های اسپم ارز دیجیتال در توییتر نتیجه داده است، به طوری‌که جامعه کریپتو از کاهش قابل‌توجه تعداد ربات‌های کلاهبرداری رمزارزی پس از آخرین تغییرات ماسک در این شبکه اجتماعی خبر داده‌اند.
مدیرعامل توییتر در ۱۱ دسامبر اعلام کرد که آنها تعدادی از افراد گرداننده تعداد زیادی از حساب‌های ربات/ترول را پیدا کرده‌اند و این پلتفرم، آدرس‌‌های IP این افراد را مسدود خواهد کرد. او سپس توضیح داد که اگر کلاهبرداران روش‌های دیگری را هم برای دور زدن IPهای مسدودشده امتحان کنند، توییتر «به محض ظاهر شدن آنها را خاموش خواهد کرد.»
در همین راستا، بیلی مارکوس، یکی از خالقان دوج کوین، در پستی خطاب به ماسک گفت:

من یک پست آزمایشی گذاشتم و به جای دیدن ۵۰ پاسخ از سوی ربات‌ها، فقط یکی دیدم. این یک پیشرفت بزرگ است.

۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!
ثبت نام

پلن‌بی (PlanB)، تحلیلگر و سرمایه‌گذار بیت کوین نیز نموداری را برای مشاهده تعداد ربات‌هایی که پاسخ خواهند داد، منتشر کرد. در زمان نگارش این خبر، هیچ پاسخی از سوی ربات‌ها مشاهده نمی‌شود. در این میان، برخی نیز گزارش داده‌اند که پاسخ‌ ربات‌ها هنوز در پست‌ها نشان داده می‌شوند، اما خیلی سریع توسط پلتفرم حذف می‌شوند.
اسپم‌ها و ربات‌های کلاهبرداری، یکی از مشکلات بزرگ توییتر بودند که ماسک پس از به دست گرفتن سکان هدایت این شبکه اجتماعی در ماه اکتبر، حذف آنها را یکی از اولویت‌های اصلی خود قرار داد. ماسک در اظهارات اخیر خود همچنین گفته که این پلتفرم قصد دارد در آینده اقدام قانونی علیه کلاهبرداران در توییتر انجام دهد، اما جزئیات بیشتری را در این مورد ارائه نکرده است.

منبع کوین تلگراف

منبع

ارزش بازار ETF بیتکوین از نقره عبور کرد.
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا