اخبار ارز دیجیتال

نتایج یک نظرسنجی: ارزش بیت کوین پس از سقوط FTX به پایین‌ترین سطح خود می‌رسد

نتایج یک نظرسنجی: ارزش بیت کوین پس از سقوط FTX به پایین‌ترین سطح خود می‌رسد

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که مصرف‌کنندگان آمریکایی اعتقاد دارند که سقوط خبرساز صرافی FTX که در چند وقت گذشته اخبار بسیار زیادی درباره آن منتشر شده، قیمت بیت کوین (BTC) را به پایین‌ترین سطح خود در میان بازار نزولی کاهش خواهد داد.

شرکت هوش تجاری Morning Consult این نظرسنجی را از 15 تا 17 نوامبر، یعنی چند روز پس از فروپاشی صرافی FTX انجام داده است. براساس این نظرسنجی، مصرف‌کنندگان آمریکایی معتقد هستند که قیمت بیت کوین در شش ماه پس از این اتفاق، به 11526 دلار کاهش پیدا خواهد کرد. در هنگام نوشتن این خبر، (طبق داده‌های CoinMarketCap) بیت کوین با قیمت 16829 دلار معامله می‌شود.

نتایج یک نظرسنجی: ارزش بیت کوین پس از سقوط FTX به پایین‌ترین سطح خود می‌رسد
پیش بینی پاسخ دهندگان از قیمت بیت کوین در شش ماه آینده

Morning Consult همچنین می‌گوید که پیش‎‌بینی ارائه شده از سوی مصرف‌کنندگان آمریکایی در این نظرسنجی، 5600 دلار کمتر از نظرسنجی مشابهی است که در اکتبر سال جاری انجام شده و همچنین بیش از 15500 دلار از نظرسنجی انجام شده در ژانویه کمتر است.

با استناد به این نتایج، شرکت Morning Consult توضیح می‌دهد که اخبار ارائه شده در چند وقت اخیر درباره سقوط صرافی FTX و تاثیر آن روی دنیای کریپتو، اعتماد مصرف‌کنندگان نسبت به ارزش برجسته‌ترین رمزارز جهان یعنی بیت کوین را متزلزل کرده است.

پیش‌بینی قیمت بیت کوین از نظر دارندگان رمزارز

در حالی که تمام بزرگسالان آمریکایی اعتقاد دارند که بیت کوین در ماه‌های آینده به میزان قابل توجهی سقوط خواهد کرد، طبق این مطالعه، صاحبان رمزارزها «کمی خوشبین‌تر» هستند. صاحبان کریپتو نیز در این نظرسنجی شرکت کرده و پیش‌بینی کردند که قیمت بیت کوین به 17503 دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

نتایج یک نظرسنجی: ارزش بیت کوین پس از سقوط FTX به پایین‌ترین سطح خود می‌رسد
احتمال خرید ارز دیجیتال در ماه آینده

طبق گفته Morning Consult، پیش‌بینی ارائه شده از سوی صاحبان رمزارز، به‌طور قابل‌توجهی بالاتر از احساس عموم مردم بوده و با ارزش فعلی بیت کوین بیشتر در ارتباط بوده است.

در نتایج این نظرسنجی همچنین اشاره شده که تنها 38 درصد از مصرف‌کنندگان آمریکایی فکر می‌کنند که دارایی‌های دیجیتال احتمالاً در دهه آینده نیز در دسترس خواهند بود و 74 درصد از دارندگان رمزارزها فکر می‌کنند که صنعت کریپتو احتمالاً در 10 سال آینده زنده خواهد ماند.

منبع

معمار اولین سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) از پروژه اتریوم جدا شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا