اخبار ارز دیجیتال

معرفی مفاهیم اساسی شیباریوم توسط تیم شیبا اینو – “”

معرفی مفاهیم اساسی شیباریوم توسط تیم شیبا اینو – بورس سیگنال “”

معرفی مفاهیم اساسی شیباریوم توسط تیم شیبا اینو

اوایل امروز، تیم شیبا اینو اعلامیه مهمی را ارائه کرد. این تیم در این اعلامیه مفاهیم زیربنایی بلاک چین لایه ۲ خود را با نام «شیباریوم» معرفی کرد.

این بلاک چین لایه ۲ بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود که در حال حاضر توسط توکن های SHIB ، LEASH و BONE استفاده می شود.

طبق اخبار U.Today این تیم با هدف آسانتر کردن تراکنش های سریع و مقرون به صرفه شیباریوم را راه اندازی کرد. به این ترتیب دسترسی به انواع ارز دیجیتال و ان اف تی برای دیگران آسان است.

این پلتفرم لایه ۲ فرصت‌های مختلفی را هم ایجاد می کند. این فرصت ها شامل خدماتی مانند پذیرش NFT یا کارمزد تراکنش‌ ها است. در اغلب آنها هزینه‌ های گاز برای تراکنش‌ های کوچک‌ تر روزانه اغلب زیاد و به شدت گران است.

علاوه بر این، در لایه ۲ وظیفه تامین امنیت تبلیغات مقیاس‌پذیری نه تنها بر عهده کسانی است که نودها را ایجاد می ‌کنند، بلکه بر عهده Delegators نیز است. اینها افرادی هستند که قراردادهای توکن را تنظیم می ‌کنند که به عنوان یک سیستم پاداش عمل می‌ کنند.

تخصیص جوایز بین این شرکت کنندگان بر اساس نرخ کمیسیون تعیین شده توسط اعتبار سنجی در شبکه خواهد بود.

در نهایت، کاربران می ‌توانند از طریق پورتال ‌های شبکه آزمایشی خصوصی به توکن‌ های آزمایشی Shibarium دسترسی داشته باشند. البته  هنوز این پلتفرم به طور رسمی راه‌اندازی نشده است.

براساس گزارشات بورس سیگنال “” Shytoshi Kusama، توسعه دهنده اصلی شیبا اینو، بارها اعلام کرده است که راه اندازی شیباریوم در آینده نزدیک انجام خواهد شد.


منبع

بازار نزدک سرویس حضانت رمز ارز خود را راه‌اندازی می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا