اخبار

مستندسازی‌های سرخابی‌ها کامل نیست و مشکل حقوقی دارد- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

، ابوالقاسم شمس درباره آخرین وضعیت خصوصی‌سازی و باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: جلسات پیگیری پذیرش این دو باشگاه در بازار سرمایه از نیمه دوم سال 98 به صورت جدی شروع شد و در سال 99 هم به ریاست وزیر ورزش در وزارت ورزش هر هفته در حال برگزاری است.

معاون سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به این که اولویت نخست در این زمینه، اصلاح ساختار مالی این دو شرکت است، افزود: با توجه به اینکه دو باشگاه استقلال و پرسپولیس زیان انباشته قابل توجهی دارند و سرمایه اندک آنها هم نیاز به افزایش دارد، از محل اموال و دارایی‌هایی که وزارت ورزش به تیم‌ها داده است یا خواهد داد و نیز از محل نشان (برند) و علائم تجاری 2 باشگاه این مشکلات جبران می‌شود.

سهام عدالت، وثیقه تسهیلات اعتباری می شود

وی گفت: این کار‌ها مرتب پیگیری می‌شود، اما مستندسازی‌ها کمی زمان‌بر است و اموال و دارایی‌هایی به این 2 شرکت داده شده است، اما مستندسازی هایش کامل نیست و مشکل حقوقی دارد.

معاون سازمان خصوصی سازی افزود: از طریق وزیر ورزش، 2 باشگاه سرخابی، وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی پیگیری می‌کنیم و امیدواریم مشکلات را حل و فصل کنیم تا گزارش توجیهی افزایش سرمایه تهیه شود و اقدام اول را انجام می‌دهیم تا سایر موارد با سرعت بیشتری انجام شود.

درج نماد یک شرکت سرمایه‌گذاری در سامانه پس از معاملات- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا