اخبار ارز دیجیتال

مجموعه BEANZ به ترند جدید بازار NFT تبدیل شد

مجموعه BEANZ به ترند جدید بازار NFT تبدیل شد

با افزایش محبوبیت NFT ها در چند وقت اخیر، تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران توجه خود را به سمت خرید، معامله و فروش این توکن‌ها معطوف کرده‌اند. در مدت اخیر مجموعه‌های محبوبی از جمله BAYC، MAYC، Doodles به بازار عرضه شد و به نظر می‌رسد مجموعه BEANZ آزوکی نیز یکی از جدیدترین مجموعه‌های محبوب باشد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از ای‌ام‌بی کریپتو، استقبال زیاد از مجموعه جدید آزوکی باعث شده تا قیمت آن افزایش یابد. در تاریخ ۶ مه (۱۶ اردیبهشت)، قیمت یک توکن NFT از مجموعه BEANZ به ۷.۱۱۹ اتر رسید در حالی که قیمت آن در روز گذشته، ۵.۹۲۶ اتر بود.

بر اساس داده‌های اپن‌سی، در حد فاصل ۵ تا ۶ مه (۱۵ تا ۱۶ اردیبهشت)، مجموعه BEANZ رشدی ۸۵۳.۶۱٪ را تجربه کرد و مجموع رشد هفتگی خود را به ۴۲۰.۶۱٪ رساند. جالب است بدانید میانگین تعداد فروش‌ها تا تاریخ ۵ مه تنها ۱۵۰ توکن بوده اما این رقم یک روز بعد به ۱۳۷۱ واحد افزایش یافته است.

نمودار قیمت و حجم معاملاتی NFT های مجموعه BEANZ
نمودار قیمت و حجم معاملاتی NFT های مجموعه BEANZ؛ منبع اپن سی

در شرایطی که حتی محبوب‌ترین مجموعه‌های NFT نیز شاهد کاهش سرعت فروش خود هستند، NFT های BEANZ به رکوردشکنی ادامه می‌دهند و به نظر می‌رسد مسیر متفاوتی را نسبت به سایر مجموعه‌ها دنبال می‌کنند.

مجموعه nft آزوکی به نام Beanz
مجموعه nft آزوکی به نام Beanz؛ منبع: اپن سی

داستان مجموعه BEANZ آزوکی

در روز نخست ماه آوریل (۱۲ فروردین)، افرادی که NFT های مجموعه‌های قبلی Azure را در اختیار داشتند در ایردراپی شرکت داده شدند و طی آن، گیفی با تصویر گرد و خاک همراه با متنی مبنی بر اینکه خبری در راه است به آن‌ها ارسال شد. این ایردراپ غافلگیرکننده هیاهویی را در اطراف این مجموعه ایجاد کرد اما این هیاهو خیلی زود متوقف شد.

با این حال، در تاریخ ۵ مه مجموعه NFT جدید منتشر شد و کاربران متوجه شدند که زیر آن گرد و خاک در حقیقت جدیدترین مجموعه NFT آزوکی بوده است. در ادامه نیز اکانت توییتری آزوکی از عرضه مجموعه NFT جدید با نام BEANZ خبر داد و پس از آن، تعدادی از کاربران در توییتر اعلام کردند که NFT جدید آن‌ها با NFT های قبلی که در اختیار داشتند شباهت دارد.

سرنوشت BEANZ چه خواهد شد؟

علیرغم آمارهای منتشر شده از جانب اپن‌سی در رابطه با موفقیت آخرین مجموعه آزوکی، حجم تراکنش‌های روزانه این بازار معاملاتی افت قابل توجهی را تجربه کرده است. بر اساس داده‌های Dune Analytics، حجم معاملاتی روزانه اپن‌سی در تاریخ ۶ مه به ۴۹،۱۶۶ دلار رسید که بسیار پایین‌تر از ۱۶۸،۵۳۱،۴۲۶ روز قبلی است.

حجم معاملاتی بازار اپن سی
حجم معاملاتی بازار اپن سی؛ منبع: Dune Anakytics

علاوه بر این، آمار نشان می‌دهد مجموعه‌های NFT محبوب مانند BAYC، MAYC، OkayBears، Doodles و … در مدت اخیر عملکرد قابل قبولی از خود نشان نداده‌اند. بنابراین، با در نظر گرفتن این موارد می‌توان گفت اگرچه مجموعه جدید آزوکی در مقطع فعلی بسیار محبوب است، اما ممکن است به مرور محبوبیت خود را از دست بدهد و سرنوشتی مشابه با دیگر مجموعه‌های مطرح را تجربه کند.

  • مجموعه توکن های بی همتا BEANZ چیست؟

Beanz جدیدترین مجموعه توکن‌های NFT منتشر شده توسط آزوکی است که به صورت ایردراپ بین کاربران توزیع شده است.

  • از کجا می‌توانم توکن NFT مجموعه Beanz را بخرم؟

امکان خرید مجموعه بینز در بازار معاملاتی اپن سی موجود است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا