اخبار ارز دیجیتال

مایکرواستراتژی ۱۵۰ میلیون دلار بیت کوین دیگر خریداری کرده است

مایکرواستراتژی ۱۵۰ میلیون دلار بیت کوین دیگر خریداری کرده است

بر اساس پرونده موجود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) باقی‌مانده وام خود از بانک ورشکسته سیلورگیت را پرداخت کرده است. علاوه بر این، مایکرواستراتژی مجددا سیاست خرید بیت کوین خود را از سر گرفته و ۶۴۵۵ واحد بیت کوین بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار با قیمت متوسط ۲۳،۳۲۸ دلار طی ۵ هفته گذشته خریداری کرده است.

به گزارش کوین دسک، MicroStrategy در مجموع ۱۶۱ میلیون دلار بابت وام اخذ شده از سیلورگیت روز جمعه پرداخت کرد و به دنبال آن، ۳۴،۶۱۹ واحد بیت کوینی که به عنوان وثیقه برای این وام نگهداری می‌شد به این شرکت بازگردانده شد. شرکت مایکرواستراتژی در مارس سال گذشته ۲۰۵ میلیون دلار از بانک سیلورگیت وام گرفته بود.

با احتساب آخرین خرید، موجودی بیت کوین MicroStrategy به ۱۳۸،۹۵۵ واحد با قیمت متوسط ۲۹،۸۱۷ دلار به ازای هرواحد رسیده است. در مجموع، با قیمت فعلی ۲۷،۹۰۰ دلاری بیت کوین، این شرکت ۳.۸۸ میلیارد دلار بیت کوین دارد.

علاوه بر این، این مایکرواستراتژی از تامین سرمایه ۳۳۹.۴ میلیون دلاری خود در سال جاری خبر داد که با استفاده از آن، وام اخذ شده از سیلورگیت را پرداخت کرده است. در زمان نگارش این خبر، سهام این شرکت ۰.۹٪ افزایش یافته است.

منبع

تحلیل تکنیکال قیمت متیک (MATIC)؛ ۲۴ اسفند ۱۴۰۱
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا