اخبار اقتصادی

ماسک به دنبال مدیرعامل جدید برای توییتر است- اخبار اقتصاد جهان – | “”

ماسک به دنبال مدیرعامل جدید برای توییتر است- اخبار اقتصاد جهان – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رویترز روز چهارشنبه در گزارشی به نقل از ایلان ماسک، مالک جدید شرکت آمریکایی توییتر اعلام کرد که قصد دارد به مرور زمان از سمت خود در این رسانه اجتماعی کناره گیری کند و به دنبال یک مدیر عامل جدید برای اداره این پلتفرم است.

طبق گزارش ها، ثروتمندترین مرد جهان این اظهارات را در جریان دادگاهی درباره غرامتی که وی باید در شرکت تسلا بپردازد، بیان کرد.

ماسک در این دادگاه پنج روزه‌ای که جلسات آن روز دوشنبه در ایالات دلاور شروع شد، در حال دفاع از خود دربرابر این ادعاست که بسته حقوقی 56 میلیارد دلاری وی در این شرکت سازنده خودروهای برقی بر اساس رسیدن به اهداف آسان دریافت شده و توسط هیئت مدیره‌ای که کاملاً مطیع وی بودند، تایید شده است.

ماسک در شهادت خود گفت: یک انفجار اولیه از فعالیت های مورد نیاز پس از خرید برای سازماندهی مجدد این شرکت (توییتر) وجود دارد. اما پس از آن پیش بینی می‌کنم زمان خود را در توییتر کاهش خواهم داد.

این تاجر عجیب و غریب که دوره تصدی او به عنوان رئیس توییتر تاکنون آشفته بوده است، بعداً در توییتی اعلام کرد که تا زمانی که این شرکت رسانه اجتماعی در یک جایگاه قوی قرار بگیرد، مدیریت خواهد کرد و افزود که این کار “مدتی طول می کشد”.

این توییت به دنبال اظهارات جک دورسی، رئیس سابق این شرکت مبنی بر اینکه وی این سمت را نخواهد پذیرفت منتشر شد. وقتی یکی از کاربران توییتر از او پرسید که آیا نقش مدیرعاملی را بر عهده می‌گیرد، توییت کرد: «نه».

ماسک از زمان تصاحب توییتر در ماه اکتبر، نزدیک به نیمی از کارکنان این شرکت را اخراج کرده و سپس سعی کرده است تعدادی را دوباره استخدام کند.

در آخرین ایمیل خود، این میلیاردر به کارکنان باقیمانده گفت که باید به یک برنامه “بسیار سختگیر” متعهد شوند یا یک بسته اخراج سه ماهه را بپذیرند.

طبق گزارش ها، یکی از اعضای هیئت مدیره تسلا روز چهارشنبه هنگام شهادت در دادگاه گفت که ماسک همچنین احتمال جانشینی شخصی به عنوان مدیرعامل تسلا را مطرح کرد.

انتهای پیام/

 

منبع

تئوری های اقتصادی باید با تجربه اجرا تلفیق شود/خاندوزی: تصمیم نهایی درباره کالابرگ الکترونیکی اتخاذ نشد- اخبار اقتصاد ایران - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا