اخبار اقتصادی

قیمت طلا و سکه امروز 16 مهر 1402/جهش قیمت همه قطعات سکه – بورس سیگنال | خبر اقتصادی امروز

امروز، یکشنبه 16 مهر تا لحظه تنظیم این خبر بر اثر جنگ حماس و اسرائیل، بازارها افزایشی هستند و قیمت طلا و سکه، نیز با جهش قیمت مواجه شدند. امروز قیمت طلا به کانال دو میلیون و 300 هزار تومانی رفته و قیمت سکه امامی نیز با دو کانال افزایش به نزدیک سطح 30 میلیون تومانی رسیده است. امروز همه قطعات سکه روند صعودی دارند و حتی سکه گرمی نیز که در روزهای گذشته نرخ نسبتا ثابتی داشت به کانال 6 میلیون تومانی رفته است. همچنین قیمت دلار نیز به کانال 51 هزار تومان رفته است و در آستانه ورود به کانال 52 هزار تومانی قرار دارد. امروز با وجود تعطیلی بازارهای جهانی، برخی منابع قیمت انس را افزایشی و در حدود 1,832.59 دلار اعلام کردند.

دعوت عراق از شرکت‌های خارجی برای اکتشاف و توسعه 11 بلوک گازی- اخبار اقتصاد جهان - |

آنچه در این مطلب میخوانید

قیمت طلا و سکه در بازار امروز

در بازار داخلی، نرخ طلا در لحظه تنظیم این خبر  افزایشی است و دو میلیون و 365 هزار و 500 تومان معامله می‌شود که حدود 61 هزار تومان بیشتر از روز گذشته است. روز گذشته در ساعاتی نیز طلای 18 عیار در کانال 2 دومیلیون و 200 هزار تومانی قرار داشت.

آخرین نرخ نقدی سکه امامی نیز در لحظه تنظیم این خبر صعودی و 29 میلیون و 792 هزار تومان است؛ حدود یک میلیون و 700 هزار تومان بیشتر از دیروز.

همچنین نرخ نقدی سکه بهار آزادی نیز حدود 920 هزار تومان افزایش را تجربه کرده و به حدود 25 میلیون و 801 هزار تومان رسیده است.

بر این اساس، حباب سکه امامی امروز با حدود یک میلیون و 155 هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته، به هفت میلیون و 459 هزار تومان رسیده است. حباب سکه بهار آزادی نیز امروز 380 هزار تومان افزایش را تجربه کرده و به حدود سه میلیون و 465 هزار تومان رسیده است.

قیمت و حباب انواع سکه

همچنین در دومین روز هفته، نیم سکه با قیمت 15 میلیون و 640 هزار تومان معامله می‌شود که تا لحظه تنظیم این خبر، 450 هزار تومان افزایش قیمت داشته است. حباب نیم‌سکه نیز با 182 هزار تومان افزایش، روی چهار میلیون و 475 هزار تومان ایستاده است.

همچنین امروز ربع سکه، با نرخ 10 میلیون و 993 هزار تومان داد و ستد می‌شود که که تا لحظه تنظیم این خبر 850 هزار تومان افزایش را تجربه کرده است. حباب آن نیز 689 هزار تومان افزایش یافته و روی رقم پنج میلیون و 381 هزار تومان قرار گرفته است.

سکه گرمی نیز با حدود 300 هزار تومان افزایش، با قیمت شش میلیون و 200 هزار تومان معامله می‌شود. حباب این سکه نیز حدود 205 هزار تومان افزایش قیمت داشته و به سه میلیون و 422 هزار تومان رسیده است.

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه

امروز تداوم جنگ بین حماس و دولت صهیونیستی استرائیل بازارهای داخلی و جهانی را افزایشی کرده است. در ایران دلار و سکه تغییر کانال داده‌اند و حتی در آستانه ورود به کانال بالاتر هم قرار دارند. فعالان بازار طلا می‌گویند که برخی از واحدهای صنفی چراغ‌ها را خاموش کرده‌اند و فعالیت در بازار به حداقل رسیده است. چرا که فروشندگان در انتظار افزایش قیمت احتمالی طلا هستند.

به نظر می‌رسد جنگ میان اسرائیل و حماس جهان را تحت تاثیر قرار داده؛ به طوری که نه تنها مردم کرانه غرب، بلکه ساکنان سایر کشورها را مجاب به خرید طلا و دارایی‌های امن کرده است. در نتیجه امروز با وجود تعطیلی بازارهای جهانی، بازار طلا داغ شده است.  برای اطلاعات بیشتر، گزارش پیش بینی قیمت طلا و سکه 16 مهر 1402 را بخوانید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آینده قیمت طلا و سکه دو گزارش پیش بینی قیمت طلا و سکه و  قیمت طلا و سکه 16 مهر 1402 را مطالعه کنید.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه اخبار ارز و طلا بخوانید.

#قیمت #طلا #سکه #امروز #مهر #1402جهش #قیمت #همه #قطعات #سکه #تجارتنیوز
منبع

nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهارده =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا