اخبار ارز دیجیتال

قیمت شیبا چه زمانی به ۱ دلار می‌رسد؟

قیمت شیبا چه زمانی به ۱ دلار می‌رسد؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با تداوم بازار نزولی ارزهای دیجیتال، این سؤال برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران حوزه رمزارز پیش آمده که آینده این دارایی‌ها چه خواهد شد؟ جامعه شیبا اینو (SHIB)، میم کوین محبوب نیز از این قاعده مستثنی نیست.
در سال ۲۰۲۱، رقیب اصلی شیبا یعنی دوج کوین (DOGE) توانست به قیمت ۱ دلار نزدیک شود و اوج تاریخی خود را در حدود ۰٫۷۶ دلار به ثبت برساند. در آن زمان، ارزش بازار دوج کوین نزدیک به ۱۰۰ میلیارد دلار بود. برای اینکه شیبا اینو بتواند به همان ارزش بازار دست یابد، در بهترین حالت، قیمت آن باید نزدیک به ۹۰ برابر افزایش پیدا کند.
با در نظر گرفتن مجموع عرضه در گردش شیبا (۵۴۹،۰۶۳،۲۷۸،۸۷۶،۳۰۲ واحد SHIB)، اگر قیمت آن به ۱ دلار برسد، ارزش بازار آن باید به ۵۴۹٫۰۶ تریلیون دلار افزایش یابد که تقریباً هفت برابر ارزش کل بازار جهانی (۸۰٫۸۱۴ تریلیون دلار) است و در آینده نزدیک بعید به نظر می‌رسد.
بنابراین، تنها راه برای رسیدن ارزش این توکن به ۱ دلار، می‌تواند کاهش گسترده عرضه آن باشد. در حال حاضر، کاهش عرضه شیبا از طریق توکن‌سوزی‌های منظم حاصل می‌شود، اما لازم به ذکر است که حتی افزایش ۲،۳۵۰ درصدی نرخ توکن‌سوزی آن در ۱۱ دسامبر، یکی از بزرگترین موارد اخیر، همراه با افزایش معاملات نهنگ‌ها هم نتوانست قیمت SHIB را چندان تحت تأثیر قرار دهد.
از زمان سقوط صرافی بزرگ FTX و متعاقبا دستگیری مدیرعامل سابق آن، سم بنکمن-فرید، قیمت شیبا نتوانسته به بالای میانگین‌های متحرک خود برگردد.

قیمت شیبا چه زمانی به ۱ دلار می‌رسد؟۱۰۰ تتر (دلار) مهمان ما باشید
با ثبت نام در صرافی ارز پلاس، ۱۰۰ تتر اول را پرداخت نکنید!
ثبت ناممنبع

فاین بولد

منبع

ارزش واقعی اتریوم 6000 دلار اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

دکمه بازگشت به بالا