اخبار ارز دیجیتال

قیمت تتر به مرز ۳۹,۰۰۰ تومان رسید

قیمت تتر به مرز ۳۹,۰۰۰ تومان رسید

امروز قیمت استیبل کوین تتر (USDT) در ادامه روند افزایشی خود در صرافی‌های ایرانی، در ساعاتی از مرز ۳۹,۰۰۰ تومان نیز فراتر رفت. این رکوردی تازه برای قیمت ریالی تتر محسوب می‌شود.

به گزارش میهن بلاکچین، استیبل کوین USDT که ارزشی معادل ۱ دلار آمریکا را دارد، امروز به رکورد قیمتی جدیدی نسبت به ریال دست پیدا کرد. قیمت تتر در صرافی‌های ایران به مرز ۳۹,۰۰۰ تومان رسید.

پیش از این در تاریخ ۱۷ آبان قیمت ریالی تتر در صرافی‌ها به حدود ۳۸,۳۰۰ تومان رسیده بود اما پس از آن تا حدود ۳۵,۰۰۰ تومان کاهش پیدا کرد. در حال حاضر قیمت دلار سنا برابر ۳۰,۱۶۰ تومان است که البته اختلاف قابل توجهی با نرخ دلار آمریکا در بازار آزاد دارد. همچنین قیمت دلار در صرافی‌های دولتی برابر ۳۷,۸۰۰ تومان گزارش شده است.

در صرافی نوبیتکس در حال حاضر قیمت تتر برابر ۳۸,۷۹۷ تومان است. نمودار تغییرات ریالی USDT در این صرافی در شکل زیر قابل مشاهده است.

نمودار قیمت ریالی تتر در صرافی نوبیتکس
نمودار قیمت ریالی تتر در صرافی نوبیتکس

در حال حاضر اگر سری به سرویس «مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها» میهن بلاکچین بزنیم با تصویر زیر رو‌به‌رو می‌شویم. همان‌طور که مشخص است قیمت فروش USDT در صرافی‌های ایران دربازه ۳۸,۶۰۰ تا ۳۸,۸۷۰ تومان قرار دارد.

در حال حاضر بهترین قیمت خرید تتر از کاربر برابر ۳۸,۸۶۹ تومان و بهترین قیمت فروش تتر به کاربر برابر ۳۸,۶۰۰ تومان است.

مطابق گزارش پیشین میهن بلاکچین، حدود ۲۰٪ از معاملات رمزارز در ایران به تبادل میان تتر و تومان مربوط می‌شود.

میهن بلاکچین

منبع

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین؛ کم شدن نقدینگی و خطر ریزش تا ۲۵,۰۰۰ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا