اخبار

قیمت تارا در بازار چقدر است؟

، از امروز پیش‌فروش خرید تارا آغاز شده است. برای مشارکت در این طرح چقدر هزینه نیاز است؟

در طرح پیش‌فروش مبلغ پیش پرداخت خودرو تارا با گیربکس دستی ۱۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و با گیربکس اتوماتیک ۱۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. همچنین در این طرح سود مشارکت و انصراف محاسبه نخواهد شد.

با این حال قیمت خودرو تارا در بازار چقدر قابل پیش‌بینی است؟

نعمت‌الله کاشانی‌نسب، نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در این مورد به گفته است: پیش‌بینی قیمت تارا در بازار فعلا قابل پیش‌بینی نیست و معلوم نیست با چه نرخی در بازار معامله شود.

پیش از این نیز برآوردهایی اعلام شده بود. از جمله اینکه سایت باما تصویر زیر را منتشر کرده است:

جی پلاس هم نوشته: بر اساس پیش فروش اخیر ایران خودرو این شرکت برای محصول جدیدش، پیش پرداخت ۱۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی برای نسخه دنده‌ای تارا تعیین کرده و مشتریان تارا اتوماتیک ملزم به پرداخت ودیعه اولیه ۱۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی شده بودند. همین اتفاق سبب شد که با درنظر گیری اصل دریافت حداکثر ۵۰ درصد قیمت مبنای خودرو در روز ثبت نام، بسیاری قیمت پایه تارا دنده‌ای را ۲۸۷ میلیون تومان و قیمت تارا اتوماتیک را ۳۸۵ میلیون تومان بر اساس شرایط زمستان ۱۳۹۹ اعلام کنند.

۳۰ آذر ماه امسال نیز اسد کرمی، نایب رئیس اول اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو درباره قیمت تارا به گفته بود: هنوز قیمت کارخانه‌ای تارا و بازار مشخص نیست اما آنچه برآورد شده قیمت تارا کمی از قیمت شاهین بالاتر است.قیمت شاهین در بازار ۲۶۰ میلیون تومان است. این در حالی است که کیفیت تارا یک سر و گردن از شاهین بیشتر است و قیمت این خودرو حدودا ۳۰۰ میلیون تومان ارزیابی می‌شود.

قیمت مرغ منجمد امروز ۳ فروردین چقدر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا