اخبار ارز دیجیتال

قیمت بیت کوین به عقیده بنیانگذار اپل به 100 هزار دلار خواهد رسید | بورس سیگنال

قیمت بیت کوین به عقیده بنیانگذار اپل به 100 هزار دلار خواهد رسید | بورس سیگنال

«استیو وزنیاک»، هم‌بنیانگذار اپل با اشاره به این موضوع که گرایش به رمزارزها بسیار زیاد است، پیش‌بینی کرد که قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار خواهد رسید.

وزنیاک که پیشتر از بیت کوین به عنوان «طلای خالص» یاد کرده بود، با حضور در یک پادکست نظرات خود درباره رمزارزها را به اشتراک گذاشت. او در ابتدا به سرمایه‌گذاری خود روی بیت کوین پرداخت: «ابتدا مقدار زیادی بیت کوین خریدم تا متوجه شوم با این چیز جدید چگونه باید کار کرد؟ چگونه چیزی را آنلاین می‌توان خرید؟ چگونه چیزهایی را در کشورهای دیگر می‌توان خریداری کرد و چگونه برای یک دونات در کشور دیگری هزینه می‌کنید؟ چگونه می‌توان دستگاه خودپردازی را پیدا کرد که با بیت کوین کار می‌کند؟ می‌خواهم آزمایش کنم و تمام این کارها را یاد بگیرم.»

بنیانگذار اپل در ادامه توضیح داد:

«و سپس قیمت بیت کوین بسیار بالا رفت. ترسیدم و تمام آن به جز یک بیت کوین را فروختم.»

پیش‌بینی وزنیاک درباره قیمت بیت کوین

وزنیاک درباره هدف خود از انجام این کارها توضیح می‌دهد که قصد داشته به اندازه کافی آن‌ها را مورد آزمایش قرار دهد و همچنان از آن‌ها پول دربیاورد. او خاطر نشان می‌کند که قیمت بیت کوین دوبار افزایش یافت و از آن‌ها درآمد کسب کرده است. او حتی در ادامه مصاحبه خود، درباره قیمت بیت کوین نیز پیش بینی کرد:

«به تازگی فکر می‌کنم ارزش بیت کوین به 100 هزار دلار می‌رسد.»

او درباره پیش‌بینی خود توضیح می‌دهد: «فقط نمی‌دانم این احساس را کجا دریافت می‌کنید. هیچ درک ریاضی برای آن وجود ندارد و واقعا از صمیم قلب چنین چیزی را احساس می‌کنم. [هم اکنون] علاقه و گرایش بسیار زیادی به رمزارزها وجود دارد.»

هرچند به نظر می‌رسد که او به خرید و فروش بیت کوین علاقه زیادی دارد، اما توضیح می‌دهد که یک سرمایه‌گذار نیست و در زندگی خود هیچوقت روی سهام سرمایه‌گذاری نکرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا