اخبار اقتصادی

قطع گاز بیش از 1440 مرکز دولتی و عمومی پرمصرف- اخبار نفت و انرژی – | “”

قطع گاز بیش از 1440 مرکز دولتی و عمومی پرمصرف- اخبار نفت و انرژی – | بورس سیگنال “”

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مسلم رحمانی، مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران اظهار داشت: همزمان با روزهای سرد سال و لزوم صرفه‌جویی مشترکان در مصرف گاز طبیعی، شرکت‌های گاز استانی از ابتدای آذرماه، اقدام به پایش مصرف همه سازمان‌ها، اداره‌ها و مراکز دولتی، عمومی و …. کردند که در این ارتباط، از حدود 115 هزار و 649 پایش انجام‌شده تاکنون، بیش از 10 هزار و 920 مورد اخطار قطع گاز، 1442 مورد قطعی گاز صادر شده است و 1294 سازمان از ورود به داخل سازمان ممانعت کردند که در صورت ادامه این روند، ضمن برخورد با دستگاه مورد نظر، اسامی این دستگاه‌ها نیز اعلام خواهد شد.

ارزش واقعی اتریوم 6000 دلار اعلام شد

وی ادامه داد: این طرح همسو با اجرایی کردن بخش‌نامه صادره از سوی نهادهای حاکمیتی بالادست، وزارت نفت و نیز دستورعمل‌های ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران انجام می‌شود.

مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به انجام بازدیدهای ادواری از سوی گروه‌های کارشناسی شرکت ملی گاز ایران، ضمن اعلام آغاز پایش مصرف گاز ویلاها و شهرک‌های ویلایی خالی از سکنه در بعضی از استان‌ها، از رعایت دمای 21-18 درجه در فضای داخلی و دمای 18 درجه در راهروها و فضاهای عمومی و سرپوشیده نام برد که در فرآیند بازدیدها مورد توجه و تأکید قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع

درآمد کارکنان دولت تغییر می‌کند؟ / احتمال تبدیل وضعیت شماری از نیروهای شرکتی | خبر اقتصادی امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =

دکمه بازگشت به بالا