اخبار ارز دیجیتال

قاضی درخواست SEC برای تجدیدنظر در حکم ریپل را رد کرد – “”

قاضی درخواست SEC برای تجدیدنظر در حکم ریپل را رد کرد – بورس سیگنال “”قاضی درخواست SEC برای تجدیدنظر در حکم ریپل را رد کرد

قاضی پرونده ریپل درخواست کمیسیون SEC برای تجدیدنظر در مورد پیروزی اخیر ریپل را رد کرد. درخواست SEC برای تعویق حکم نیز رد شد. دادگاه مهلت های مختلفی را برای تشکیل پرونده های پیش از محاکمه مشخص کرد و یک کنفرانس نهایی پیش از محاکمه را تعیین کرد.

این تصمیم یک پیروزی قابل توجه برای ریپل در نبرد حقوقی خود با SEC است. دادگاه درخواست تجدیدنظر SEC را رد کرد، زیرا تشخیص داد که موضوعات مورد بحث به اندازه کافی مهم نیستند که استثنایی برای تجدیدنظر موقت را تضمین کند.

به نقل از bitcoinsistemi، دادگاه تاکید کرد که این پرونده شامل حقایق و شرایط منحصر به فردی است. دادگاه همچنین اشاره کمیسیون بورس و اوراق بهادار به یک پرونده متفاوت را به عنوان دلیلی برای اختلاف رد کرد و اظهار داشت که این دو پرونده دلایل متفاوتی دارند و واقعی هستند.

در مجموع، تصمیم دادگاه و قاضی به این معنی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار باید در نوبت خود برای تجدید نظر در مورد این موضوعات صبر کند، زیرا رای دادگاه مختص این پرونده است و سابقه ای ایجاد نمی کند.


منبع

پیتر برنت: قیمت بیت کوین ظرف ۳ سال به اوج جدیدی می‌رسد، اما پیش از آن تا ۱۳هزار دلار پایین خواهد آمد
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا