اخبار ارز دیجیتال

فروکش کردن هیجان ETFهای بیت کوین؟ علت چیست؟

فروکش کردن هیجان ETFهای بیت کوین؟ علت چیست؟

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پس از اینکه فرانکلین تمپلتون، یک غول سرمایه‌گذاری جهانی با دارایی‌های تحت مدیریت ۱.۵ تریلیون دلاری، برای یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) بیت کوین درخواست داد، بازار ارزهای دیجیتال هیجان زیادی را تجربه کرد. با این حال، به نظر می‌رسد که این موج اولیه در هیجانات کاهش یافته است، که منعکس‌کننده یک روند رایج مشاهد‌شده در درخواست‌های قبلی ETF است.
طبق اخبار قبلی ، درخواست ETF فرانکلین تمپلتون، در ۱۲ سپتامبر ثبت شد؛ و مفهوم یک ETF تحت حضانت کوین بیس را معرفی کرد. خبر این درخواست باعث افزایش قابل توجه قیمت بیت کوین شد. این افزایش قیمت در بیت کوین با افزایش فعالیت رسانه‌های اجتماعی مرتبط با فرانکلین تمپلتون همراه گشت.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


شایان ذکر است که فرانکلین تمپلتون در حال حاضر یک فعال تثبیت‌شده در دنیای محصولات سرمایه‌گذاری ساختاریافته، از جمله صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و ETFها است. بنابراین، تصمیم این غول سرمایه‌گذاری برای یک ETF بیت کوین نشان‌دهنده علاقه رو‌به‌رشد بخش مالی سنتی به این نوع محصول سرمایه‌گذاری برای بازار ایالات متحده است.
با این حال، شرکت اطلاعاتی بلاکچین سنتیمنت هشدار داد که هیجان اولیه که در پاسخ به درخواست‌های ETF مشاهده می‌شود، به سرعت محو می‌گردد. سنتیمنت فومو یا ترس ایجادشده پیرامون اعلامیه ETF فرانکلین تمپلتون را با موارد قبلی، مانند درخوسات بلک‌راک مقایسه می‌کند. در حالی که انتظار می‌رود ETF‌ها تأثیر بلندمدت مثبتی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند، به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود که احتیاط کنند و از واکنش بیش از حد به اعلامیه‌های اولیه خودداری نمایند.


منبع

کریپتو پوتیتو

منبع

تترلند 10 گواهینامه استاندارد کیفی ایزو دریافت کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا