اخبار بورسی

فروش 8000 خودرو یکشنبه در بورس- اخبار خودرو – | “”

فروش 8000 خودرو یکشنبه در بورس– اخبار خودرو – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این شرکت قرار است پژو 207 دستی سفید را با قیمت پایه 188 میلیون و 500 هزار تومان و پژو 207 اتوماتیک سفید را با قیمت پایه 280 میلیون تومان عرضه کند. قیمت پایه تارا دستی سفید نیز 256 میلیون و 500 هزار تومان اعلام شده است.

میزان پیش پرداخت کلیه خودرو‌های عرضه شده 100 درصد درنظر گرفته شده است.

هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید 18 سال تمام را داشته باشند.

از سوی دیگر اشخاصی که در عرضه‌های قبلی و از ابتدای سال 1398 از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا (esale.ikco.ir) نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود، علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را انتخاب کنند و اقدام به واریز وجه هزینه بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت به مبلغ 4 میلیون و 371 هزار و 310 تومان به علاوه 13 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی برای خودرو‌های پژو 207 دستی و تارا دستی و 12 درصد برای خودرو‌های پژو 207 اتوماتیک که براساس مبلغ معامله خریدار باید پرداخت شود، نمایند.

درصورت عدم واریز هزینه‌ها حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می‌شود.

امکان انتخاب رنگ و مشخصه‌های سفارشی مطابق جدول شرایط عمومی عرضه وجود دارد.

انتهای پیام/

منبع

ثبت یکصد و هفتادمین شرکت در بازار دوم فرابورس- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا