اخبار ارز دیجیتال

فروش ۴۲ هزار واحد بیت کوین‌ سیلک رود از طرف دولت آمریکا؛ جاستین سان پیشنهاد خرید داد

فروش ۴۲ هزار واحد بیت کوین‌ سیلک رود از طرف دولت آمریکا؛ جاستین سان پیشنهاد خرید داد

دولت آمریکا قصد دارد ۴۱،۵۰۰ واحد بیت کوین توقیف شده از بازار دارک وب سیلک رود را امسال در ۴ بخش به فروش برساند. در همین حال، جاستین سان، بنیانگذار ترون برای خرید این بیت کوین‌ها البته با ۱۰٪ تخفیف اعلام آمادگی کرد.

به گزارش واچر گرو، جاستین سان در روزهای سختی به سر می‌برد و از زمان شکایت کمیسیون بورس آمریکا از وی به اتهامات کلاهبرداری و دستکاری بازار و به دنبال آن از دست دادن موقعیت خود، تحت پیگرد قرار گرفته است. با این حال، وی مدعی شد قصد دارد برای به حداقل رساندن تاثیر فروش بیت کوین‌ها توسط دولت آمریکا، آنها را خریداری کند.

وی در توییتی در این رابطه نوشت:

دولت آمریکا قصد خودش را برای فروش ۴۱،۵۰۰ بیتکوین اضافی در سال جاری اعلام کرده است. برای به حداقل رساندن تاثیر احتمالی بر بازار، پیشنهاد خودم را برای خرید این بیت کوین‌ها به صورت OTC و با قیمت ۱۰٪  پایین‌تر از قیمت فعلی بیت کوین اعلام می‌کنم.

توییت بنیانگذار ترون بلافاصله پس از انتشار اخبار فروش بیت کوین توسط دولت آمریکا منتشر شد. بدیهی است که فروش چنین حجم بالایی از بیت کوین می‌تواند بر بازار تاثیر بگذارد. به همین خاطر، سان قصد دارد آنها را به صورت OTC خریداری کند.

دولت آمریکا ۵۱،۳۵۱.۸۹ واحد بیت کوین از بازار سیلک رود و بنیانگذار آن، راس اولبریخت توقیف کرده است. در تاریخ ۱۴ مارس (۲۳ مارس) سال جاری، ۹۸۶۱ واحد از این بیت کوین‌ها از طریق صرافی کوین بیس فروخته شد. هنوز مشخص نیست که آیا با توجه به مشکلات حقوقی اخیر، آمریکا پیشنهاد سان برای خرید بیت کوین‌ها را می‌پذیرد یا نه.

منبع

پیش‌بینی امیدوارکننده سرمایه‌گذار معروف در مورد آینده ارزهای دیجیتال!
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا