اخبار ارز دیجیتال

فروش ٢/٧ ميليارد دلار NFT در يك ماه اخير – “”

فروش ٢/٧ ميليارد دلار NFT در يك ماه اخير – بورس سیگنال “”

فروش ٢/٧ ميليارد دلار NFT در يك ماه اخير

فروش توکن‌ های غیرمثلی (NFT) از جمله اتریوم، سولانا و رونین، که جزو ٣ NFT بزرگ بازار هستند، در یک ماه اخیر به ۲.۷۳ میلیارد دلار رسید.

به گزارش بورس سیگنال “” طبق داده‌ های سرویس گوگل ترندز (Google Trends)، نام اختصاری NFT که مخفف عبارت توکن غیرمثلی (Non-Fungible Token) است، توانست این هفته به امتیاز ١٠٠ برسد.

این امتیاز بالاترین امتیازى است که یک موضوع میتواند در این سرویس بر اساس تجزیه و تحلیل جستجوهای گوگل، آن را دریافت کند.

حجم فروش ماهانه توکن هاى غیرمثلى (NFT)، به ارزش تقریبى ٣ میلیارد دلارى رسیده است.

على رقم وضعیت نابسامانى که اخیرا بازار ارزهاى دیجیتال داشت، اما این شرایط نتوانست بر روى وضعیت خرید و فروش توکن هاى غیرمثلى (NFT)، تاثییر منفى بگذارد، در همین حال، آمارها نشان می‌ دهد که طی ۳۰ روز اخیر در ۱۰ شبکه مختلف بلاک چین از جمله اتریوم، رونین، سولانا، پالیگان و فلو، رقمی بالغ بر ۲.۷۳ میلیارد دلار توکن غیرمثلی به فروش رفته است.

به گزارش بورس سیگنال “” به نقل از یوتودى، بیش‌ ترین فروش مربوط به شبکه رونین و مجموعه بازی بلاک چین مبتنی بر توکن‌ های غیرمثلی اکسی اینفینیتی بوده است.

گفتنى است در ٣٠ روز گذشته، شبکه اکسى اینفینیتى توانسته ٢١٩/۵ میلیون دلار فردش داشته باشد، هر چند که این رقم نشانگر کاهش ماهانه بیش از ۶۶ درصد NFT های اکسی اینفینیتی است.

NFT توکن‌های غیرقابل‌معاوضه هستند. آن‌ها به‌عنوان یک گواهی مالکیت دیجیتالی غیرتکراری برای هر نوع دارایی دیجیتالی صادر می‌شوند. درواقع، NFT یک قرارداد هوشمند است که با استفاده از پلتفرم‌های اپن سورس (که هرکسی می‌تواند از سایت‌هایی مثل گیت‌هاب دانلود کند) تنظیم و برای ایمن‌سازی آن به‌صورت دیجیتالی استفاده می‌شود. پس از نوشتن، می‌توان آن را ذخیره یا به‌طور دائمی در قالب یک رمز (معمولاً به نام توکن ERC 721) در یک شبکه بلاک‌چین مثل اتریوم منتشر کرد.
منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا