اخبار ارز دیجیتال

فروش تمام توکن های FTX توسط صرافی بایننس – “”

فروش تمام توکن های FTX توسط صرافی بایننس – بورس سیگنال “”

فروش تمام توکن های FTX توسط صرافی بایننس

مدیر عامل بایننس اخیراً در توییتر اعلام کرد که این شرکت تصمیم گرفته است تا تمام توکن‌ های FTX خود را بفروشد. این فروش بالا به دلیل خبری که اخیرا که فاش شد، انجام می شود.

این اطلاعیه شایعاتی را که به تازگی منتشر شده بود تأیید می کند.

ژائو می‌ گوید که این فروش بالا به دلیل محدود بودن نقدینگی چند ماه طول می ‌کشد. او ادعا می ‌کند که Binance در تلاش است تاثیر بازار را به حداقل برساند.

ژائو تاکید کرده است که این کار، اقدامی علیه رقیب اصلیش نیست. این صرافی در سال گذشته، ۲.۱ میلیارد دلار USD و FTT پس از فروش سهام خود به رقیبش FTX دریافت کرد.

این اعلامیه توسط رپپس بایننس چند روز پس از شایعاتی درباره مشکلات مالی Alameda Research منتشر شد. طبق گزارشات اخیر، این شرکت تجاری که روابط بسیار نزدیکی با FTX دارد، در معرض مقدار بسیار زیادی توکن FTT قرار دارد.

طبق گزارشات بورس سیگنال “”، سام ترابوکو در اواخر آگوست از سمت مدیرعاملی Alameda کنار رفت و الیسون تنها مدیر عامل شرکت شد.

کارولین الیسون، مدیرعامل Alameda Research ادعا می ‌کند که FTX 10 میلیارد دلار دارایی اضافی دارد که در فهرست نیست.

علاوه بر این، او ادعا می کند که Alameda Research وام های خود را از ژوئیه پرداخت کرده است.

الیسون همچنین ادعا کرد که اگر Binance بخواهد تأثیر بازار را به حداقل برساند، Alameda با خوشحالی توکن‌های FTT این صرافی ارز دیجیتال را با قیمت ۲۲ دلار خریداری خواهد کرد.

پس از اعلام مدیر عامل بایننس، قیمت FTT بیش از ۱۱ درصد سقوط کرد. با این حال پس از آن توانست ضررهای خود را در کمتر از یک ساعت کاهش دهد.

منبع

ارزهای دیجیتال بازهم قرمز پوش شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا