اخبار بورسی

عکس یادگاری نمایندگان مجلس با بورس/ به عمل کار برآید- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز گذشته به تالار جدید معاملات بازار سرمایه در سعادت‌آباد رفتند، با مدیران بازار سرمایه صحبتی داشتند و با تالار شیشه‌ای هم عکس یادگاری گرفتند.

آن‌طور که رئیس کمیته بازار سرمایه کمیسیون اقتصادی گفته است این جلسه با هدف ارائه راهکار مناسب برای بهبود و حل مشکلات بازار بورس تشکیل شده و بر اساس مباحث طرح‌شده در این نشست، قرار است از حضور این مسئولان در کمیته تخصصی بازار سرمایه که ذیل کمیسیون اقتصادی تشکیل می‌شود، بهره ببرد و مسائل دنبال شود تا در نهایت نقطه‌نظرات مثبت برای بهبود بازار به شورای‌عالی بورس ارائه شود.

شاخص بورس 3 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

محسن علیزاده همچنین تأکید کرده است: تلاش داریم حداکثر کمک را به وضعیت بازار سرمایه داشته باشیم، هرچند بخشی از مشکلات بورس به‌دلیل عدم فرهنگ‌سازی مناسب در این حوزه و عدم قرار دادن دانش بورسی در اختیار سهامداران است.

 

علاوه بر این، عضو ناظر مجلس در شورای‌عالی بورس اذعان داشت کمیسیون اقتصادی در این جلسه تمام نقطه‌نظرات، به‌خصوص گلایه مردم عزیز در حوزه بورس را منعکس کرد و مقرر شد مسئولان بازار سرمایه نیز با اهتمام بیشتری موارد را دنبال کنند تا در نهایت خطاها به حداقل برسد و مردم کمتر دچار خسارت شوند و زمینه تقویت بازار فراهم شود.

شایان ذکر است در حالی احساس می‌شود حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در تالار شیشه‌ای بیشتر با هدف گرفتن عکس یادگاری با بورس بوده است، که این روزها دیگر از تب‌وتاب و تقلای نمایندگان مجلس و اعضای شورای‌عالی بورس در مسابقه توئیتری برای بیان مشکلات بورس خبری نیست؛ انگار نه کسی مردم را تهییج کرده است برای آوردن پول خود به بورس، و نه این بازار مشکلی دارد؛ و کسی هم در زیان شدید سهامداران به‌ویژه مردم عادی مقصر نبوده است و از مجازات متخلفان بورسی نیز خبری نیست.

در هر حال، فعلاً چاره سهامداران در بورس صبوری است؛ و منتظر معجزه حضور اعضای کمیسیون اقتصادی در تالار شیشه‌ای و نتیجه گرفتن عکس یادگاری آنها با بورس می‌مانند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

+

افاضات جدید سخنگوی دولت درباره بورس؛ باز هم مردم مقصر شدند- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا